bitcoinBTC/TRY
716.352,98 TL 1,27%
ethereumETH/TRY
43.292,57 TL 0,38%
tetherUSDT/TRY
27,18 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.714,02 TL 0,48%
xrpXRP/TRY
13,72 TL 1,02%
usd-coinUSDC/TRY
27,20 TL 0,08%
staked-etherSTETH/TRY
43.300,72 TL 0,42%
dogecoinDOGE/TRY
1,66 TL 1,09%
cardanoADA/TRY
6,67 TL 0,26%
solanaSOL/TRY
531,94 TL 0,40%

Paylaş

Kripto bankasının Ethereum stake oranı 2023’te dört kat arttı

Ethereum balinasi 8 yil sonra uyandi 116 milyon dolarlik transfer22

Başta lider kripto para birimi Bitcoin olmak üzere birçok kripto para birimi hareketli günlerden geçiyor. Anchorage Digital’in Kurucu Ortağı ve Başkanı Diogo Mónica, bu yıl Ethereum stake etmede 4 kat artış olduğunu açıkladı. Kurumsal müşterilerin yüzde 40’ından fazlası Ethereum’larını aktif olarak platformda stake ediyor.

Ethereum stake oranı artış gösterdi

Anchorage Digital kurucu ortağı ve Başkan Diogo Mónica, kripto bankasının bu yıl Ethereum stake etmede dört kat artışa tanık olduğunu söyledi.

1200x768

Dijital varlık bankası Anchorage Digital, kurucu ortağı ve Başkanı Diogo Mónica’ya göre bu yıl platformda stake edilen Ethereum miktarında dört kat artış gördü. Móncia, yakın zamanda yapılan bir röportajda The Block’a verdiği demeçte, kurumsal Ethereum stakingindeki büyümenin Anchorage’ın 2023’te tanık olduğu en büyük değişikliklerden biri olduğunu söyledi.

Móncia, “Geçen yıl FTX’in çöküşü bazı kurumsal projeleri perde arkasına iterken, çok az kurum dijital varlık ekosisteminden tamamen çıktı” dedi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala