bitcoinBTC/TRY
1.275.590,08 TL 1,39%
ethereumETH/TRY
65.843,50 TL 0,56%
tetherUSDT/TRY
28,95 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
6.689,42 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
18,17 TL 1,51%
solanaSOL/TRY
1.841,32 TL 4,51%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,05%
staked-etherSTETH/TRY
65.971,62 TL 1,25%
cardanoADA/TRY
12,92 TL 8,83%
dogecoinDOGE/TRY
2,91 TL 9,90%

Paylaş

Kraken, Formula 1 takımı ile ortak oldu

kraken

Kripto para borsası Kraken, Formula 1’den Williams Racing ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. İşbirliği, küresel kripto benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Finans ve toplumun geleceği

Popüler kripto para borsaları arasında yer alan Kraken, Formula 1 takımı ile ortaklık kurdu. Söz konusu ortaklığın finans ve toplum katılımının geleceği için ortak bir vizyonu teşvik etmesinin amaçlandığı kaydedildi.

Kraken blog gönderisinde ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, her iki kuruluş da finans ve toplum katılımının geleceği için ortak bir vizyon geliştirmeye çalışacak.

Ortaklık, Kraken’in Formula 1 Rolex Avustralya Grand Prix 2023 sırasında Williams Racing’in FW45 yarış arabasında görüntülenen Kraken logosuyla takımın ilk “Resmi Kripto ve Web3 Ortağı” olduğunu görecek. Ayrıca kripto ve Web3’ün küresel farkındalığını ve benimsenmesini artırmanın yanı sıra, hayranlara son teknoloji kripto ve Web3 deneyimleri sunmayı amaçlıyor.

Bu işbirliğinin bir parçası olarak, kripto ve motor sporları topluluklarının ilgisini çekmek için benzersiz dijital koleksiyon deneyimleri oluşturulacak. İlk kez, KrakenNFT’deki belirli dijital koleksiyonların sahipleri, borsanın topluluk katılımına olan bağlılığını vurgulayarak NFT’lerini Williams Racing arabasında sergileme fırsatına sahip olacaklar.

Williams Racing ticari direktörü James Bower, Kraken’in Williams Racing ile Formula 1 alanına girmesinden ve kendi sektörlerindeki en güvenilir ve en uzun süredir devam eden iki markayı birleştirmesinden gurur duyduklarını belirterek ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Bir dönem Fil'm Hafızası'nın haber editörleri arasında yer alan Beyza, geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber, Coinkolik ve CoinBilgi'de SEO editörü görevini yürütüyor. Ayrıca farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala