bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,072.17 4.19%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,074.07 4.25%
bnb
BNB (BNB) $ 551.84 4.56%
solana
Solana (SOL) $ 138.23 0.68%
xrp
XRP (XRP) $ 0.488254 5.77%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.452733 4.36%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152048 4.70%

Kadir Has Üniversitesi’nden ABD iş birliğiyle Dijital Varlık eğitimi ve sertifikası

Pakistandan 1 Milyon Genc icin Web Egitimi

Kriptoparalarla başlayan ve giderek geleneksel finans enstrümanlarıyla da birleşerek dünyada ve ülkemizde milyonlarca insanın yatırım yaptığı bir sektör haline gelen Dijital Varlıkların yönetimi, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ile ABD kökenli dijital varlık meslek örgütü PlannerDAO arasında yapılan işbirliği kapsamında bir eğitim ve sertifika programı olarak Mayıs ayından beri katılımcılarla buluşmaya devam ediyor. 

25 Eylül haftası 3. Dönemi başlayacak eğitimler İsmail Hakkı Polat, Afşar Akal, Av. Elçin Karatay ve Türker Balkar gibi bu alanda uzman akademisyen ve eğitmenler tarafından verilmekte. 8 hafta sürecek eğitimlerin sonunda katılımcılar ABD merkezli CDAA™️ (CertifiedDigital.org) organizasyonu tarafından hazırlanan sertifikasyon sınavına girecek ve başarılı olmaları halinde CDAA organizasyonu tarafından verilecek dijital sertifikalarını NFT formatında alacaklar. 

Kriptoparalar, NFT, tokenlaştırılmış gerçek dünya varlıkları, merkezsiz finans ürünleri ve ETF gibi alanlara ilgi duyan yatırımcıların portföylerini bilinçli ve güvenle yönetmeleri amacıyla verilen Dijital Varlık Yönetimi eğitimlerinin bir başka amacı da, büyük finans oyuncularının da girmeye başladığı bu alanda ihtiyaç duyulacak Dijital Varlık uzmanlarına yönelik sertifikalandırma yapmak. 

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için: https://ybea.khas.edu.tr/programs/dijital-varlik-yonetimi-danismanligi-cdaa-sertifika-programi-3-288 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala