Jurrien Timmer, Bitcoin Hakkında Değerlendirmede Bulundu

fidelityden timmer bitcoin ve apple benzer bir buyume yolu izliyor er

Fidelity Investments sık sık lider kripto para birimi hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Bu kez Fidelity Investments’in küresel makro direktörü Jurrien Timmer, Bitcoin’in mevcut seviyelerde ucuz olduğunu iddia ediyor.

Jurrien Timmer, Bitcoin’in Şu Anda 2014 Seviyesinde Olduğuna Dikkat Çekti

Fidelity Investments’in küresel makro direktörü Jurrien Timmer, Bitcoin hakkında değerlendirmede bulundu. Timmer, Bitcoin’in fiyat-ağ oranının şu anda 2014 seviyesinde olduğuna dikkat çekti. Bu durumun da değerinin düşük olduğunu gösteriyor.

jurrien timmer bitcoin hakkinda degerlendirmede bulunduasd

Timmer’a göre, son zamanlarda meydana gelen satış, uzun bir süre içinde en büyük aşırı satım durumunu üretti. Analist, son Bitcoin toparlanmasının esas olarak turistler yerine uzun vadeli sahipleri tarafından yönlendirildiğini belirtti. En az on yıl boyunca tutulan Bitcoin’in payı şimdi yüzde 13’e yükseldi.

Justin Timmer paylaştığı arz talep modelinde Bitcoin fiyatlarının 2026 yılında 100.000 doları aşacağının beklendiği görülüyor. Timmer’ın modelinde 10 yılın sonunda Bitcoin’in 1 milyon doları aşacağı tahmini de yer alıyor.

Son olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in güncel durumuna bir bakalım. Bitcoin haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 23.512 dolardan işlem görüyor.Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.264,66 TL 0,26%
ethereumETH/TRY
25.139,56 TL 0,03%
tetherUSDT/TRY
18,57 TL 0,31%
bnbBNB/TRY
5.450,93 TL 0,94%
usd-coinUSDC/TRY
18,56 TL 0,38%
xrpXRP/TRY
9,17 TL 2,01%
binance-usdBUSD/TRY
18,55 TL 0,33%
cardanoADA/TRY
8,01 TL 0,74%
solanaSOL/TRY
630,43 TL 0,69%
dogecoinDOGE/TRY
1,20 TL 0,88%
Bağlantıyı kopyala