bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,052.97 1.18%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,512.24 0.42%
bnb
BNB (BNB) $ 609.53 0.55%
solana
Solana (SOL) $ 148.16 1.29%
xrp
XRP (XRP) $ 0.478087 1.82%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.42198 1.84%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.142249 0.91%

Kripto piyasa yapıcısı ortağıyla yolları ayırdı

wormhole

En büyük piyasa yapıcı şirketlerden biri olan Jump Trading, kripto sektörü ile arasında mesafe koymaya devam ediyor. Şirketin kripto operasyonlarının Wormhole projesi ile yollarını ayırdığı bildirildi.

Bloomberg’in haberinde Jump’ın kripto ile ilgili operasyonlarını küçülttüğü kaydedilirken, Wormhole ile ayrılığın nedeninin bilinmediği belirtildi.

Jump Trading’in kararında değişken kripto piyasa koşullarının olduğu aktarıldı. Aynı zamanda uzun zamandır kötü giden piyasanın etkili olduğu ifade edildi.

Konuya aşina kişilere göre projenin CEO’su ve COO’su da dahil olmak üzere birkaç üst düzey Wormhole çalışanı da Jump’tan ayrıldı. Bu isimlerin projeyi bağımsız olarak yönetmek istediği bildirildi. Jump, yaklaşık iki yıl önce Wormhole’a 320 milyon dolarlık fon sağlamıştı.

Wormhole’un ayrılığı Jump’ın küçülen kripto biriminin son halkası oldu. Jump ve Robinhood’un iş ortaklığı da temmuz ayında sona ermişti

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala