bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,574.30 1.08%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,462.94 0.51%
bnb
BNB (BNB) $ 574.32 1.01%
solana
Solana (SOL) $ 160.36 0.95%
xrp
XRP (XRP) $ 0.577637 7.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436075 4.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.121871 3.42%

JPMorgan’dan Dogecoin ve Robinhood Uyarısı

jpmorgandan dogecoin ve robinhood uyarisi

JPMorgan, 35 dolar fiyat hedefine bağlı kalarak Robinhood hissesi üzerinde “düşük ağırlık” notunu sürdürdü. Diğer taraftan Analist Kenneth Worthington, kripto para borsasını savunmasız bir durumda olduğunu düşünmesinin temel sebebi olarak zayıf Dogecoin (DOGE) hacimlerini gösterdi.

Meme kripto para, 2. çeyrekte borsanın kripto kaynaklı gelirin yüzde 62 oluşturuyor. Ek olarak Worthington, kripto para odaklı ticaret platformlarının aksine, Robinhood’un bu Ekim ayında ticaret hacimlerinde bir artış kaydetmediğini de ekledi:

“3. çeyrek hacimleri gücünü sürdürürken, 2. çeyrek seviyelerine kıyasla önemli ölçüde yavaşlamış durumda”

jpmorgandan dogecoin ve robinhood uyarisi

JPMorgan, Dogecoin ve Robinhood’un Performansını Eleştirdi

Dogecoin bu ay sadece yüzde 15’lik bir artışla, rakibi Shiba Inu’nun odukça altında performans gösterdi. 

Ek olarak dün, Robinhood CEO’su Vladimir Tenev’in, sosyal medyadaki yaygın spekülasyonlar arasında SHIB için planların listelenmesiyle ilgili bir sorudan kaçması dikkatlerden kaçmadı.

Eylül ayı sonlarında Worthington, 1 Aralık’taki kilitlenme süresinin sona ermesinden sonra şirketin hisselerinin önemli bir satış baskısı yaşayabileceğini de ekledi.

Robinhood’un 26 Ekim’de üçüncü çeyrek kazançlarını açıklayacağını da hatırlatalım.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi arttı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala