Huobi ve Gemini, Dogelon Mars’ı (ELON) Listeledi

Huobi ve Gemini Dogelon Mars ELONi Listeledi

Kripto paralar söz konusu olduğunda meme token’ların yeri oldukça önemli. İlk başta Dogecoin (DOGE) ile başlayan bu kripto akımı, Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI) ve devamında Dogelon Mars (ELON) ile devam ediyor. Son olarak ilk başat OkeX tarafından listelenen ELON, Gemini ve Huobi kripto para borsalarında da kendine yer buldu. Huobi ve Gemini, Dogelon Mars (ELON) listeleme haberiyle gündeme geldi.

Popüler kripto para borsalarından biri olan Huobi, Twitter üzerinden meme kripto para birimini listelediğini duyurdu.  

Huobi ve Ardından Gemini de Dogelon Mars’ı (ELON) Listeledi

Kripto para borsaları daha geniş kitlelere ulaşmak için platformlarına yeni token’ları eklemeye devam ediyorlar. Kripto para borsası Huobi’den sonra Gemini borsası da ELON’u listelediğini açıkladı.

Diğer taraftan Gemini’nin ELON‘u listelemesi, Winklevii destekli borsanın güçlü yasal uyumluluğuyla bilinmesinden dolayı ELON için oldukça önemli.

Ek olarak Kasım ayının ortalarında, New York merkezli kripto ticaret platformunun Shiba Inu (SHIB) desteği eklediğini de hatırlatmakta fayda var.

kripto borsasi gemini 200 kisiyi ise alacak 2

Son olarak haberimizin yazımı itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre ELON’un gün içerisinde yüzde 40 artarak 0.000001788 dolardan fiyatlandığını belirtelim.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 482.845,80 TL 5,72%
ethereum
Ethereum (ETH) 33.272,01 TL 10,72%
tether
Tether (USDT) 13,52 TL 1,65%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.947,96 TL 11,87%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,52 TL 1,53%
cardano
Cardano (ADA) 14,33 TL 9,88%
solana
Solana (SOL) 1.369,23 TL 12,60%
xrp
XRP (XRP) 8,14 TL 9,80%
terra-luna
Terra (LUNA) 852,84 TL 13,46%
polkadot
Polkadot (DOT) 252,24 TL 12,49%
Bağlantıyı kopyala