Huobi, SHIB, SOL ve LUNA için Marj Ticaretini Destekliyor

huobi shib sol ve luna icin marj ticaretini destekliyor

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Huobi, Shiba Inu (SHIB), Terra (LUNA) ve Solana’nın (SOL) artık marj ticareti için uygun olduğunu duyurdu.

Huobi Çapraz Marjı ve İzole Marjı Destekliyor

Huobi Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Shiba Inu, Terra ve Solana’nın artık marj ticareti yapabileceklerini duyurdu. Bu, kullanıcıların üç kat daha yüksek olan bir kaldıraçla işlem yapmalarına olanak sağlayacak. Ayrıca belirtmek gerekirse Huobi çapraz marjı ve izole marjı destekliyor. Bunun yanında Huobi’nin 2014 yılında BitVC’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte marj ticaretine giriş yaptığını belirtmekte fayda var.

Ayrıca değinmek gerekirse; en iyi türev borsalarından biri olan Bybit, Aralık ayı başlarında Shiba Inu spot piyasasını eklemişti. Bunun yanında Huobi’nin rakipleri OKex ve KuCoin, Mayıs ayında kripto para biriminde marj ticaretine izin vermeye başladı. Kasım başında Shiba Inu’yu listeyen Kraken ise şimdiye kadar marjlarla SHIB ticareti yapılmasına izin vermedi.

Hatırlatmak gerekirse Huobi geçtiğimiz ay Asya genel merkezi için Singapur’u tercih etmişti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 587.203,83 TL 2,55%
ethereum
Ethereum (ETH) 44.099,21 TL 3,65%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 6.367,09 TL 0,51%
tether
Tether (USDT) 13,60 TL 0,17%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,59 TL 0,05%
cardano
Cardano (ADA) 18,91 TL 0,14%
solana
Solana (SOL) 1.924,82 TL 3,61%
xrp
XRP (XRP) 10,30 TL 2,38%
terra-luna
Terra (LUNA) 1.145,50 TL 5,37%
polkadot
Polkadot (DOT) 343,87 TL 4,13%
Bağlantıyı kopyala