bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,006.15 1.62%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,434.11 0.53%
bnb
BNB (BNB) $ 569.55 1.07%
solana
Solana (SOL) $ 158.32 1.22%
xrp
XRP (XRP) $ 0.576607 4.88%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.431828 4.04%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.119677 4.01%

Hollywood’un bu isimleri kripto yatırımlarıyla dikkat çekiyor!

parish

Hollywood dünyasının önde gelen oyuncuları kripto para ve NFT’lere her geçen gün daha çok ilgi gösteriyor. Dijital varlıkların popülaritesi arttıkça, sadece teknoloji meraklıları değil, aynı zamanda ünlü isimler de bu alana yatırım yapmaya başladı.

Özellikle kripto paralar ve NFT’ler , sanat eserlerinden koleksiyon ürünlerine kadar birçok farklı alanda değer kazanarak yatırımcıların ilgisini çekiyor. Hollywood’un parlak ışıkları altında, bazı ünlü isimler de bu trende kayıtsız kalmayarak dijital varlıklara yöneldi.

Bu yazıda, Hollywood’un beş tanınmış yıldızının kripto para ve NFT yatırımlarını ele alacağız. Bu ünlülerin hangi dijital varlıklara yatırım yaptığını ve bu yatırımların güncel değerlerini inceleyeceğiz.


Paris Hilton

Dünyaca ünlü şarkıcı ve medya yıldızı Paris Hilton, kripto para dünyasına olan ilgisiyle de tanınıyor. Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hilton, çeşitli altcoinlere önemli yatırımlar yapmış durumda. Cüzdanında 26 bin dolar değerinde Origin Protocol (OGN), 12 bin dolar değerinde ApeCoin (APE) ve 5 bin 600 dolar değerinde Wrapped Ethereum (WETH) bulunuyor.

paris hilton

NFT koleksiyonculuğuna da ilgi duyan Paris Hilton, toplamda 3 bin 915 benzersiz dijital eserin sahibi. Bu eserler arasında en değerli olanı, “Paris Hilton Drip” adlı NFT. Bu özel dijital sanat eseri, 62 bin 240 dolar gibi yüksek bir taban fiyata sahip.


Gwyneth Paltrow

Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow, kripto para ve NFT yatırımlarıyla dikkat çekiyor. “Shakespeare in Love” ve “Iron Man” filmlerindeki performanslarıyla tanınan Paltrow’un kripto cüzdanında 13 bin dolar değerinde ApeCoin, bin 700 dolar değerinde Ethereum yer alıyor. Paltrow, NFT tarafında ise toplamda 270 adet benzersiz esere sahip.

gwyneth paltrow

Dijital sanat eseri portföyünün en değerli parçası ise Bored Ape Yatch Club #6141, değeri 50 bin dolar. Paltrow’un toplam altcoin ve NFT cüzdanlarının maddi değeri 71 bin 900 dolar.


Elijah Wood

“Yüzüklerin Efendisi” serisinde Frodo Baggins karakteri ile tanıdığımız Elijah Wood, kripto para yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Wood’un kripto para cüzdanında ağırlıkla Ether’in bulunması gözlere çarpıyor. Ünlü oyuncu 1.495 dolar değerinde Ether (ETH), 756 dolar değerinde Ethereum Name Service (ENS) ve 384 dolar değerinde WOOL’a sahip.

elijah wood

Elijah Wood’un NFT cüzdanında toplamda 122 adet NFT yer alırken, en pahalı ürün 2 bin 700 dolarlık tahmini değerlemeyle “NFT Toy Face”. Elijah Wood’un kripto ve NFT yatırımlarının günümüzdeki değeri 12 bin 600 dolar.


Bill Murray

Hollywood’un efsanevi komedi oyuncusu Bill Murray, kripto dünyasına da ilgi gösteriyor. “Groundhog Day” ve “Ghostbusters” gibi filmlerin yıldızı olan Murray’nin kripto cüzdanında 15 bin 700 dolar değerinde Wrapped Ethereum (WETH), 3 bin 500 dolar değerinde Ethereum (ETH) yer alıyor.

bill murray

Murray, NFT tarafında ise toplamda 345 adet dijital sanat eserine sahip ve toplam yatırımının maddi değeri günümüzde 240 bin dolar.


Eva Longoria

ABD ve dünyanın en ünlü oyuncularından Eva Longoria, kripto ve NFT’lere yaptığı yatırımlarla da tanınıyor. “Desperate Housewives” dizisiyle ün kazanan Longoria, kripto dünyasına da adım atmış durumda. Ünlü ismin portföyünde toplamda 22 bin dolarlık Wrapped Ethereum (WETH) ve Ethereum (ETH) yer alıyor.

eva longoria

Eva Longoria’nın NFT portföyü ise oldukça çeşitli. Toplamda 433 adet dijital sanat eseri elinde tutan Longoria’nın en değerli eseri, Doodle koleksiyonundan #9425 numaralı NFT olup, son satış fiyatı 6 bin dolar. Longoria’nın kripto ve NFT alanlarındaki toplam yatırımının maddi değeri günümüzde 53 bin 700 dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Buğra Çimen

Buğra Çimen, 5 Ocak 2000 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul’da devam ettiren Buğra, Başakşehir Doğa Anadolu Lisesi’nden mezun olmasının ardından lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nin İktisat bölümünde sürdürüyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala