Grayscale, “Değerlendirilen Varlıklar” Listesini Güncelledi

grayscale degerlendirilen varliklar listesini guncelledi

Grayscale DeFi Fund ve Grayscale Digital Large Cap Fund’ı yöneten Grayscale, “Değerlendirilen Varlıklar” listesine DeFi ve metaverse projelerinin de olduğu 25 dijital varlığı eklediğini duyurdu.

Grayscale Değerlendirilen Varlıklar Listesine 25 Dijital Varlık Ekledi

Dijital varlık yöneticisi Grayscale, 2022 yılı için “Değerlendirilen Varlıklar” listesine eklemeler yaptı. Yapılan eklemeler; DeFi projeleri Algorand (ALGO), Convex (CVX), The Sandbox (SAND), Axie Infinity (AXS) ve Yield Guild Games (YGG) gibi metaverse girişimlerini içeriyor. Grayscale, bu listeyi düzenli aralıklarla ve halihazırda elinde bulundurduğu varlıkları güncelleyerek oluşturdu.

“Değerlendirilen Varlıklar” listesi Grayscale’in bir yatırım ürününe dahil olmayan, ancak bu sektörü araştırmanın bir parçası olarak, dikkat çeken ve gelecekte ekibe dahil edilmek üzere olası adaylar olarak belirlediği dijital varlıkların listesi.

Hatırlatmak gerekirse Grayscale, portföyünde bulunan Bitcoin, Ethereum ve Cardano dahil olmak üzere 23 diğer dijital varlık listesine Flexa’nın AMP‘sini DeFi fonuna eklediğini duyurmuştu.

Ayrıca Grayscale’in “Değerlendirilen Varlıklar” listesine eklediği varlıklar şu şekilde;

grayscale degerlendirilen varliklar listesini guncelledi 2
Kaynak: Grayscale

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
468.932,11 TL 0,77%
ethereumETH/TRY
31.140,89 TL 1,24%
tetherUSDT/TRY
15,81 TL 0,27%
usd-coinUSDC/TRY
15,83 TL 0,29%
bnbBNB/TRY
4.783,74 TL 2,02%
xrpXRP/TRY
6,54 TL 0,89%
binance-usdBUSD/TRY
15,84 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
8,32 TL 2,18%
solanaSOL/TRY
811,76 TL 1,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,36 TL 1,33%
Bağlantıyı kopyala