bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,656.32 4.21%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,061.74 6.30%
bnb
BNB (BNB) $ 561.06 5.34%
solana
Solana (SOL) $ 143.66 5.26%
xrp
XRP (XRP) $ 0.492178 9.35%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.47115 8.12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.156868 8.59%

Google Cloud ve LayerZero’dan ortaklık hamlesi

google cloud ve layerzerodan ortaklik hamlesir

Kripto para sektöründe birçok farklı alanda ortaklıklar yapılıyor. Özellikle teknoloji şirketleri bu alanda ilerleme kaydetmek için bir hayli yoğun mesai harcıyor. Bu kez bir ortaklık haberi de Google Cloud ve LayerZero’dan geldi. Google Cloud, LayerZero ile yaptığı anlaşma ile beraber blockchainler arasında gönderilen mesajları doğrulamayı hedefliyor.

Google Cloud ve LayerZero ile ortaklık kurdu

Google Cloud, LayerZero ile yaptığı anlaşmayla blockchainler arasında gönderilen mesajları doğrulayacak. LayerZero yapılan ortaklık ile ilgili olarak resmi Twitter hesabından video paylaşımı yaptı.

Google Cloud, yakın zamanda 3 milyar dolar değerindeki bir kripto girişimi olan LayerZero’nun, bulut sağlayıcısının, girişimin mesajlaşma protokolündeki blok zincirleri arasında gönderilen verileri doğrulayacağını duyurmasıyla, blockchain dünyasını daha da derinlemesine bir araştırma gerçekletirdi.

LayerZero şirket olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Google Cloud ile birlikte geliştirme yapmaktan ve tüm sektör için daha güvenli bir mesajlaşma katmanı oluşturmada rol oynamaktan büyük heyecan duyuyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala