bitcoinBTC/TRY
1.268.582,38 TL 1,21%
ethereumETH/TRY
68.307,73 TL 0,10%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.990,02 TL 2,96%
xrpXRP/TRY
19,77 TL 5,76%
solanaSOL/TRY
2.223,65 TL 6,50%
usd-coinUSDC/TRY
28,93 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
18,29 TL 27,50%
staked-etherSTETH/TRY
68.215,74 TL 0,04%
dogecoinDOGE/TRY
2,96 TL 4,75%

Paylaş

Girişim Şirketi DTCP, Web3’e 300 Milyon Dolarlık Yatırım Yapıyor

girisim sirketi dtcp web3e 300 milyon dolarlik yatirim yapiyor

Web3 teknolojisine yapılan yatırımlar katlanarak artmaya devam ediyor. Birçok şirketin ilgisini çeken Web3, bu yatırımlarla daha çok büyüyor, genişliyor. Bu kez Avrupalı ​​girişim şirketi DTCP, Web3 teknolojileri için 300 milyon dolarlık finansman turu düzenledi.

Web3 Teknolojine Yapılan Yatırımlar Artıyor

Avrupalı ​​girişim şirketi DTCP, Web3 teknolojileri için 300 milyon dolarlık yatırım aldığını açıkladı. Yeni fon, web3, fintech ve diğer birçok alana yatırım yapacak. Web3’e yatırım yapanlar arasında SoftBank yatırımcılar yer alıyor.

girisim sirketi dtcp web3e 300 milyon dolarlik yatirim yapiyor

Girişim şirketi Digital Transformation Capital Partners (DTCP), 300 milyon dolarlık yatırım aldığını ve bu fonu Web3 teknoloji için kullanacağını belirtti.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, web3, fintech ve diğer birçok alana yatırım yapacak. 2023’te sermaye artırmaya devam etmeyi ve kaynak arttırmayı planlıyor. Açıklamaya göre, yatırım yapanlar arasında SoftBank ve Alman telekomünikasyon şirketi Deutsche Telekom bulunuyor.

DTCP, Deutsche Telekom için bir girişim kolu olarak faaliyete başladı. O zamandan beri bağımsız bir şirket olarak ortaya çıktı ve Auth0, Fastly ve Guardicore gibi şirketlere yatırım yaptı. Girişim firmasının şu anda yönetim altında 2.3 milyar dolarlık varlığa sahip olduğu ve 70’in üzerinde yatırım yaptığı aktarıldı. 

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala