bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,490.08 2.27%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,780.20 1.13%
bnb
BNB (BNB) $ 595.29 3.05%
solana
Solana (SOL) $ 175.11 0.79%
xrp
XRP (XRP) $ 0.526576 0.10%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.462213 4.31%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.158703 4.18%

Gayrimenkul yatırımında tokenizasyon devrimi: UBXS token

btch bulten kopya 1

Bixos projesinin tokeni  UBXS, blokzincir teknolojisinin faydalarıyla gayrimenkul sektöründe standartları yeniden belirliyor  

Gerçek dünya varlıklarının tokenizasyonu her geçen gün daha çok sektöre yayılıyor. Gayrimenkul sektörünü blokzincirle buluşturan Bixos Estate’le tanışın. 

Bixos projesinin ürünü UBXS token, gayrimenkul varlıklarının tokenizasyonunda çığır açıyor. Yatırımcılar, söz konusu gayrimenkul tokenizasyon da özel ayrıcalıklar elde etmek için Bixos’un tokeni UBXS’in kullanabilmesinin yanı sıra Tether (USDT) ile tokenizasyonu yapılan gayrimenkulden hisse satın alabiliyor. 

Bixos Estate’in CEO’su Mikail Emre Çalışkan’ın konu hakkındaki değerlendirmeleri şöyle: “Blokzinciri sadece inovasyon için kullanmıyoruz. İşe yarayan gerçek bir çözüm getirmek için çabalıyoruz” diyor ve ekliyor: “Gayrimenkul yatırımcılarına yeni bir bakış açısı sunuyoruz. Gayrimenkul piyasasında yeni bir ölçüt belirlemek için somut değer ve yeni yatırım fırsatları yaratmaya ve sektörde yeni bir standart belirlemeye kararlıyız.” 

Gayrimenkul yatırımları demokratikleşiyor

Bixos Estate’in ana odağında gayrimenkul yatırımlarını demokratikleştirmek yatıyor. Farklı sosyoekonomik gruplardan gelen yatırımcıları ortak bir konut yatırımında buluşturan Bixos Estate, UBXS token’la gayrimenkul yatırımcılarının önlerindeki engelleri ortadan kaldırıyor. 

Blokzincirin gerçek dünya varlıklarının tokenizasyonu her ne kadar erken aşamada olsa da blokzincir teknolojisinin takip edilebilirlik ve şeffaflık gibi yapısal avantajları, gayrimenkul sektöründe devrimsel değişimler getirmeye aday. 

Gerçek dünya varlıklarının tokenizasyonunda yeni bir dönemin kapısını aralayan Bixos şirketi 2 Mart’ta bixos.estate platformunda ilk gayrimenkul tokenizasyonunu piyasaya sundu .

Bixos ekosisteminin ürünü olan UBXS token hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Web Site : https://bixos.com/

Sosyal Medya Linkleri : 

https://twitter.com/Bixosinc

https://t.me/ubxscommunity

https://t.me/ubxscommunity

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala