Floki Inu Topluluğu, Coinbase’de Listelenmek için İmza Topluyor

floki inu toplulugu coinbasede listelenmek icin imza topluyor

Shiba Inu cinsi köpek yavrusundan ilham alan kripto para birimi Floki Inu’nun (FLOKI) arkasındaki topluluk, Nasdaq listesindeki, kripto para borsası Coinbase platformunda listelemesini isteyen bir Change.org’da imza kampanyası oluşturdu. İmza kampanyası şu anda 30.000’den fazla kullanıcı tarafından imzalandı.

Floki Inu Topluluğu, Coinbase’de Listelenmek İstiyor

İmza kampanyası Change.org’da başlatıldı. Change.org sayfasına göre; Floki Inu “hak ettiği tanınmayı elde etmek ve Coinbase’de listelenmek” istiyor. 

floki inu toplulugu coinbasede listelenmek icin dilekce olusturdu

Nasdaq listesinde yer alan kripto para ticaret platformu Coinbase, Eylül ayında FLOKI rakibi Shiba Inu’yu (SHIB) özellikle listelemişti.

Floki Inu‘nun Coinbase‘de listelenmesine yönelik dilekçe, basın zamanında 200.000’den fazla takipçisi olan kripto para biriminin arkasındaki ekibi temsil eden bir Twitter hesabı tarafından desteklendi:

Benzer şekilde Shiba Inu takipçileri de ticaret platformu Robinhood’dan platformunda görünmesini istediği için imza kampanya oluşturmuştu. Kampanya “Robinhood’un Shiba Inu Madeni Parasını Dahil Etme İsteği” başlıklı bir dilekçe, yazıldığı sırada 518.000’den fazla imza topladı.

Floki Inu, ayrıca futbol takımlarıyla etkileyici ortaklıklarına devam ediyor. Floki Inu, Hindistan‘ın en popüler futbol kulübü Kerala Blasters FC ile bir ortaklık kurduğunu duyurmasının hemen ardından, Floki Inu’nun arkasındaki ekip, La Liga’da bir İspanyol takımı olan Cadiz Club de Futbol ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 717.484,18 TL 1,70%
ethereum
Ethereum (ETH) 59.418,23 TL 7,90%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.909,71 TL 3,78%
tether
Tether (USDT) 12,56 TL 0,31%
solana
Solana (SOL) 2.727,99 TL 7,93%
cardano
Cardano (ADA) 19,72 TL 1,22%
xrp
XRP (XRP) 12,56 TL 2,62%
polkadot
Polkadot (DOT) 473,42 TL 5,55%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,56 TL 0,13%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,70 TL 0,21%
Bağlantıyı kopyala