Floki Inu (FLOKI), İtalyan Futbol Kulübü ile Ortaklığını Duyurdu

floki inu floki italyan futbol kulubu ile ortakligini duyurdu

Yapılan açıklamaya göre Floki Inu, en başarılı İtalyan profesyonel futbol kulüplerinden biri olan SSC Napoli ile bir ortaklık imzaladı. Bu yeni yapılan ortaklık ile birlikte, oyuncular formalarının arkasına Floki Token’ın logo ve web sitesi yerleştirilecek.

Ek olarak Floki Inu reklamları, tüm iç saha maçları sırasında futbol sahası çevresindeki LED ekranlarda yayınlayacak.

floki inu floki italyan futbol kulubu ile ortakligini duyurdu 2

Floki’den İtalyan Futbol Ortaklığı

1926’da kurulan SSC Napoli, Serie A liginin en çok kazanan beşinci takımı olarak karşımıza çıkıyor. Kulüp ek olarak İtalya’daki en büyük hayran kitlelerinden birine de sahip durumda. Bu ortaklık ile birlikte Floki’nin artan popüleritesi ve SSC Napoli’nin kitlesi güçlerini birleştirerek küresel bilinirliklerini artıracak gibi gözüküyorlar.

Ek olarak SSC Napoli’nin için bu ortaklık ile kripto dünyasına ilk defa girişi yapmadığını belirtmemizde fayda var. Şayet geçtiğimiz ayda SSC Napoli, kendi hayran token’ını başlatmak için popüler Blockchain ağı Chiliz ile bir ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

SSC Napoli’den Serena Salvione ortaklık ile alakalı olarak şunları söyledi:

Bugün bu ortaklık duyurusuna yol açan yakın işbirliğinin ilk haftalarında, Kulübümüz ve Floki’nin büyüme için aynı değerleri ve özlemleri paylaştığını keşfettik. Yaratıcılığımızı her zaman birçok alanda gösterdik. sektörler ve bu yeni anlaşmanın her zaman yenilikçi ortaklıklar yaratma ve yeni trendlere ve hizmetlere / ürünlere ayak uydurma taahhüdümüzü pekiştirdiğine inanıyoruz.”

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 496.962,40 TL 8,35%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.762,68 TL 9,03%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,21%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.014,13 TL 7,62%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,22%
cardano
Cardano (ADA) 14,03 TL 5,09%
solana
Solana (SOL) 1.261,22 TL 11,80%
xrp
XRP (XRP) 8,15 TL 5,80%
terra-luna
Terra (LUNA) 867,86 TL 0,77%
polkadot
Polkadot (DOT) 250,35 TL 11,65%
Bağlantıyı kopyala