bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,345.04 3.35%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,790.71 1.38%
bnb
BNB (BNB) $ 590.25 3.58%
solana
Solana (SOL) $ 170.65 4.32%
xrp
XRP (XRP) $ 0.51937 1.74%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.459643 4.59%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.157788 4.63%

Fenerbahçe Token Ön Satışı Başladı

IMG 20210809 112610

Paribu ve Fenerbahçe iş birliğiyle hayata geçirilen Fenerbahçe Token’ın imza töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından token ön satışı başladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Koç, toplantıda Fenerbahçe Token için hızlı davranılması gerektiğini yoksa trenin kaçabileceğini ifade etti. Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Birçok görüşme yaptık. Bu görüşmeleri yaptığımız firmalar önemli yetkin firmalar. Daha sonra Paribu ile anlaşma yapmaya karar verdik. Kripto dünyasında yer almak çok önemli. Uzun süre bekledik ama beklemek iyi oldu. Şimdi iyi teklif aldık.”

Başkan Ali Koç, bu token’lar sayesinde taraftarların kulübe destek olacağını ifade etti. Bundan sonra Fenerbahçe Token ile hem taraftarların hem de kulübün kazanacağını söyleyen Koç, şu ifadeleri kullandı:

Bu proje yarının Fenerbahçesi için çok önemli. Bu uzun vadeli bir vizyonla oluşturulmuş bir projedir. Bu zamana kadar Fenerbahçe’ye taraftarlarımız destek oldu. Büyük taraftarımız her zaman elini taşın altına koyarak yardım etti. Bugün kulübümüze sunulan desteklerin taraftar adına artık bir karşılığı olacak. Bu kez karşılıklı bir destek olacak. Fenerbahçe taraftarı farkını bu sefer de gösterecektir.”

Ali Koç, ayrıca Fenerbahçe Token haberi sonrası, Paribu trafiğinin 7 kat, yeni üye sayısının ise 5 kat arttığını dile getirdi. 

Token’ın ERC-20 Olması Önemli

Basın toplantısında konuşan Paribu CEO’su Yasin Oral, token’ın ERC-20 olmasının çok önemli olduğunu ifade ederek, şunları belirtti:

“Fenerbahçe Token ERC-20 olarak çıkarılacak. Bugün Paribu’da listelenecek yarın ERC-20 olması nedeniyle başka yabancı platformlarda da listelenebilecek. Örneğin Avalanche gibi başka ağlarda da üretilip sunulması sağlanacak. Buna Paribu destek olacak. Bu Fenerbahçe’nin teknoloji ile iç içe yaşayacağının göstergesi.”

CEO Oral, ilk etapta 28 milyon token’ın dolaşıma sokulacağını bunun 20 milyonunun ilk 9 ayda dolaşıma girmeyeceğini ifade etti.

Fenerbahçe Token satın almak için https://www.paribu.com/#/fenerbahce-token adresini kullanabilirsiniz. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Dilek Sarı

Dilek, 1992 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı ve 2010 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sosyoloji bölümüne başladı. 2014 yılında buradan mezun olan Dilek, alanda kalmak ve akademik çalışmalar yürütmek amacıyla aynı yıl Ege Üniversitesi Genel Sosyoloji ve Metodoloji anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala