Eski ABD Başkanı Trump NFT Koleksiyonu Çıkartıyor

eski abd baskani trump nft koleksiyonu cikartiyor

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Blockchain alanına yöneliyor. Trump, tanesi 99 dolardan satılan sınırlı bir NFT koleksiyonu başlattı.

Eski ABD Başkanı’ndan NFT Adımı

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, Truth Social hesabında sınırlı bir değiştirilemez token (NFT) koleksiyonu açıkladı. Donald Trump Dijital Ticaret Kartı olarak isimlendirilen koleksiyon, Polygon Blockchain ağında basılacak. Bir önceki ABD Başkanı olan Trump, ticaret kartını destekçileri için “harika bir Noel hediyesi” olarak tanımladı. Donald Trump açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Bu NFT koleksiyonu, harika bir Noel hediyesi olur. Beklemeyin… İnanıyorum ki koleksiyon çok kısa süre içerisinde tükenecek.

eski abd baskani trump nft koleksiyonu cikartiyor 2

Koleksiyonun ilk çalışması için toplam 45.000 NFT oluşturuldu. Koleksiyonun internet sitesine göre, her parça “sadece 99 dolar” karşılığında satılıyor. Özellikle, ticaret kartları bir dizi çekiliş bonusu ile ilişkilidir. Koleksiyon internet sitesi, “Satın Aldığınız Her Dijital Koleksiyonla, Trump Çekilişine Katılım Sağlarsınız” deniliyor.

Ödüller arasında Trump ile Zoom görüşmesi, bir saatlik golf süresi ve Trump ile Miami’de bir akşam yemeği gibi etkinlikler yer alıyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
431.757,00 TL 2,09%
ethereumETH/TRY
30.677,96 TL 3,05%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
6.163,41 TL 1,34%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,18%
xrpXRP/TRY
7,52 TL 3,94%
binance-usdBUSD/TRY
18,82 TL 0,05%
cardanoADA/TRY
7,38 TL 2,77%
dogecoinDOGE/TRY
1,73 TL 5,10%
matic-networkMATIC/TRY
22,59 TL 5,16%
Bağlantıyı kopyala