Dogecoin Kurucu Ortağı Ayı Piyasası Hakkında Konuştu

dogecoin kurucu ortagi ayi piyasasi hakkinda konustu

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşler, ekosistemde bulunan hemen hemen herkesi etkiliyor. Bu da piyasadaki önemli isimlerin konuya ilişkin konuşmasına ve söz hakkına sahip olmasına yol açıyor. Bu isimlerden biri de Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus. Markus, ayı piyasasıyla ilgili bir tweet paylaştı.

Billy Markus, Ayı Piyasasıyla İlgili Tweet Attı

Kripto piyasasındaki en büyük meme token’lardan biri olan Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, ayı piyasası hakkında ironik bir tweet paylaştı. Tweette şu ifadeler yer aldı:

Genişletilmiş ayı piyasalarının güzel yanı ne biliyor musunuz?

hiçbir şey

Piyasadaki kurumsal yatırımcılar ve balinalardan gelen büyük satışlar sebebiyle Dogecoin’in fiyatı hızla düştü. Elon Musk’ın Dogecoin tweetlerine rağmen Dogecoin’deki uzun süreli düşüş bir türlü sona ermedi.

En son 16 Ağustos’ta DOGE’nin fiyatı yüzde 30’dan fazla artmıştı. 16 Ağustos günü Dogecoin, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Ethereum, başarılı bir şekilde hisse kanıtı Blockchain ağına geçiş yaptı. Ethereum’un bu hamlesinin ardından en büyük iş kanıtı Blockchain ağı Dogecoin oldu.

Dogecoin’in durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında DOGE 0,061159 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
371.213,71 TL 0,39%
ethereumETH/TRY
24.692,09 TL 1,63%
tetherUSDT/TRY
18,56 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.432,73 TL 0,59%
usd-coinUSDC/TRY
18,57 TL 0,25%
xrpXRP/TRY
9,08 TL 2,88%
binance-usdBUSD/TRY
18,57 TL 0,07%
cardanoADA/TRY
7,95 TL 1,01%
solanaSOL/TRY
625,22 TL 1,33%
dogecoinDOGE/TRY
1,18 TL 0,36%
Bağlantıyı kopyala