Deloitte ve NYDIG, Bitcoin ile Hizmet Sunmak için Ortak Oldu

deloitte ve nydig bitcoin ile hizmet sunmak icin ortak oldud

Kripto para birimlerinin hızla gelişme kaydetmesi ile beraber birçok büyük banka bu alandaki çalışmaları için ortaklıklar kurmaya başladı. Son olarak dünyanın en büyük muhasebe ve denetim şirketi Deloitte ve NYDIG, Bitcoin (BTC) ile bankacılık hizmetleri sunmak için ortaklık kurdu.

Deloitte ve NYDIG, Bitcoin ile Hizmet Sunmak için El Ele Verdi

Küresel bir profesyonel hizmetler kuruluşu olan Deloitte ve lider bir Bitcoin şirketi olan NYDIG, bugün Deloitte’in işletmelerinde kripto varlık yeteneklerini artırmaya yardımcı olmak için el ele verdi.

big four accounting firm deloitte forges partnership with ava labs to leverage avalanche blockchain 1200x675 1

NYDIG, bankacılık, tüketici sadakati ve ödül programları, çalışanlara sağlanan faydalar ve daha fazlası gibi Bitcoin ürünlerini içeren birçok alanda Deloitte’in Blockchain ve kripto varlık uygulamasıyla birlikte çalışacak.

NYDIG başkanı Yan Zhao ortaklık ile ilgili olarak şunları söyledi:

Müşterilere en yüksek mevzuata uygunluk standartlarına sahip sınıfının en iyisi bir deneyim sunmak için, geleneksel finansal altyapının dijital varlık altyapısıyla birlikte çalıştığı bir dünya öngörüyoruz. Bitcoin cüzdanlarını mevcut kullanıcı deneyimlerine yerleştirerek, Bitcoin ödül programlarını güçlendirerek ve Bitcoin güvenli kredilendirme sağlayarak herkese Bitcoin getirme yolculuğuna çoktan başladık.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
429.460,85 TL 3,91%
ethereumETH/TRY
32.965,22 TL 8,98%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,31%
bnbBNB/TRY
5.972,26 TL 4,21%
usd-coinUSDC/TRY
17,94 TL 0,12%
xrpXRP/TRY
6,79 TL 3,97%
cardanoADA/TRY
9,60 TL 5,68%
binance-usdBUSD/TRY
17,96 TL 0,09%
solanaSOL/TRY
754,85 TL 4,65%
polkadotDOT/TRY
172,25 TL 9,37%
Bağlantıyı kopyala