bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,337.77 1.14%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,561.69 1.36%
bnb
BNB (BNB) $ 609.04 0.13%
solana
Solana (SOL) $ 144.56 2.43%
xrp
XRP (XRP) $ 0.480144 0.38%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.411411 2.54%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.136759 3.92%

CyberWallet Beta Lansman Programı ve Topluluk Ödülleri: Sezon 2 [Erken Erişim]

Untitled

Genel Özet:

  • 7 – 21 Aralık tarihleri arasında görevleri tamamlayarak totalde 25000 CYBER ödül havuzunu kazanın.
  • CyberConnect, kullanıcıların Web3 deneyimini iyileştirmek için çıkardığı CyberWallet’ın betasını duyurdu.
  • CyberConnect, AA destekli uygulamaların bulunduğu için CyberApps marketi yayınladı.

Beklenen Ürün CyberWallet’ın Beta Lansmanı Başladı!

Web3 deneyimini herkese uygun hale getirmeye amaçlayan CyberWallet’ın iki yıllık yoğun bir geliştirme sürecinin ardından beta lansmanı yapıldı. Bu yeni geliştirme, kullanıcılara SmartGas, CyberID, CyberApps, Swap ve Topluluk Ödülleri: Sezon 2 [Erken Erişim] gibi bir dizi yenilikçi özellik sunuyor.

Detaylar için buraya tıklayın.

Lansmana Özet Etkinlik Başladı: Yeni Özellikleri Test Edin, Ödüller Kazanın

Tarihler: 7-21 Aralık 2023

Ödül: 25000 Cyber

Detaylar:

7 – 21 Aralık tarihleri arasında seçilen CyberWallet kullanıcılarına ödüller dağıtılacak. Katılımcılar, ödüller kazanmanın yanı sıra, CyberWallet’ın beta sürümündeki yeni özelliklerini deneyimleyerek geri bildirimlerde bulunma fırsatı bulacaklar.

Ödüller: Görevleri tamamlayan kullanıcılar, toplam 25.000 $CYBER ödül havuzundan pay alacaklar. Uygunluk durumları ve kurallar websitesinden adresinden kontrol edilebilir.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Etkinlik boyunca her kullanıcı için günlük 1 TX ücreti CyberConnect tarafından sponsor edilecek.

CyberApps Marketi Kullanıma Açılıyor

Untitled 2

Özellikler: CyberConnect ayrıca CyberApps adını erdiği AA cüzdan destekli çeşitli web3 uygulamalarını bir araya getiren bir pazar yerini duyurdu. Lansman etkinliğinde bu uygulamalar ile bağlantılı görevler olacak. CyberWallet kullanıcıları, yeni CyberApps marketini keşfetme fırsatı bulacaklar. Katılımcılara özel, sınırlı sayıda W3ST, @link3to üzerinden temin edilebilecek.

Öne Çıkan Uygulamalar: @BreederDodo, @Element_Market, @phi_xyz, @basepaint_xyz, @myshell_ai, @PancakeSwap, @PolynomialFi, ve @gabby_world.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala