bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 62,507.75 4.34%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,334.55 4.63%
bnb
BNB (BNB) $ 553.12 3.13%
solana
Solana (SOL) $ 151.43 4.59%
xrp
XRP (XRP) $ 0.529399 1.98%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.435211 1.33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.117646 4.06%

Constellation Network’ten Önemli Ortaklık

geojam

Popüler sosyal müzik uygulaması Geojam, Constellation Network’ün Blockchain teknolojisini Hypergraph Transfer Protocol (HGTP) ile entegre ederek ilk yerel token’ı JAM‘i piyasaya süreceğini açıkladı.

Böylece Geojam, ticari operasyonlarını Blockchain ağına taşıyabilecek.

Constellation Network, Twitter üzerinden, iOS tabanlı sosyal müzik uygulaması Geojam için Blockchain çözümlerini kullanacağını açıkladı.

blockchain music

Geojam ve Constellation Network Ortaklığı

Geojam platformu, Mariah Carey, 24kGoldn ve Nyjah Huston gibi bir çok ikonik sanatçı tarafından destekleniyor. Geojam, hayran katılımı uygulamaları ve yeni içerik dağıtım mekanizmaları aracılığıyla sanatçılara kayıtları üzerindeki kontrolü yeniden kazanmalarında yardımcı olmayı hedefliyor.

Şu anda Jam Puanları, Geojam’daki her sanatçı için popülerlik ve destekçilerin katılımı için ölçümler olarak kullanılıyor. Son olarak gerçekleşen bu ortaklıkla birlikte, bu derecelendirme mekanizması Blockchain ağına aktarılacak.

Böylece konsepte Constellation’ın Hipergraf Transfer Protokolünü (HGTP) entegre edeceğinden, Geojam kendi kripto para birimi olan JAM token‘ı piyasaya sürecek.

Constellation Network CEO’su ve kurucu ortağı Ben Jorgensen konuyla alakalı olarak şu ifadelere yer verdi:

“Geojam’ın topluluğumuza katılmasından heyecan duyuyor ve kullanıcı tabanına benzersiz bir merkeziyetsiz para birimi deneyimi sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Platformun yerel token’ı JAM’in, ilk olarak Lattice Exchange tarafından listeleneceğini de belirtelim.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi arttı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala