bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,913.39 0.31%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,472.48 0.44%
bnb
BNB (BNB) $ 576.28 0.01%
solana
Solana (SOL) $ 161.15 0.32%
xrp
XRP (XRP) $ 0.582743 6.46%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.441597 1.43%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.122198 1.89%

Coinshift, Finansman Turunda 2,5 Milyon Dolar Artırdı

coinshift finansman turunda 25 milyon dolar artirdi

Kripto hazine yönetim platformu MultiSafe, Coinshift olarak tekrar markalaştı. Coinshift, seed finansman turunda 2,5 milyon dolar artırdığını açıkladı.

Yatırımcılar arasında sırasıyla şu şirketler yer aldı; Sequoia Capital India, Weekend Fund, ConsenSys Mesh, DeFi Alliance, Ethereal Ventures, Fintech Collective ve Gnosis yer aldı. Turda lider yatırımcı yoktu.

Tura destek veren diğer yatırımcıların arasında ise Dancer Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Fernando Martinelli, Poligon’un kurucu ortağı ve CEO’su Sandeep Nailwal, Aave’de kurumsal iş başkanı ve eski Digital Currency Group’tan Larry Sukernik yer aldı.

coinshift finansman turunda 25 milyon dolar artirdi 2

Coinshift, Platformunu ve Ekibini Genişletmeyi Planlıyor

Coinshift’in kurucusu ve CEO’su Tarun Gupta, Bu turun bir öz sermaye fonu turu olduğunu ve Coinshift’in ilk bağış toplaması olduğunu dile getirdi. Ayrıca elde edilen sermaye ile beraber Hindistan merkezli Coinshift, platformunu ve ekibini genişletmeyi planlıyor. Gupta, şu anda Coinshift için çalışan altı kişi olduğunu ve yaklaşık beş kişiyi daha işe almayı planladığını söyledi.

Platformu genişletme konusu ile ilgili olarak Gupta, nakit yönetimi ve getiri elde etmek ve varlık tahsisi de dahil olmak üzere kripto hazine yönetimi çözümü için çalışmaların devam ettiğini söyledi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala