CoinShares’dan FlowBank’a Stratejik Yatırım

coinsharesdan flowbanka stratejik yatirim 2

Avrupa’nın en büyük dijital varlık yönetimi şirketlerinden biri olan CoinShares, stratejik bir yatırımda bulundu. CoinShares, Cenevre merkezli çevrimiçi banka olan FlowBank’a 11.845,790 dolarlık stratejik bir yatırım yaptığını açıkladı.

CoinShares, FlowBank’ta genel sermayesinin yüzde 9.02’sini temsil eden 110.000 bir hisseye sahip konumunda.

2020 yılında Charles-Henri Sabet tarafından kurulan, İsviçre Finans Piyasası Denetleme Kurumu (FINMA) tarafından da lisanslanan FlowBank, yatırım alanında daha erişilebilir olmayı amaçlıyor.

coinsharesdan flowbanka stratejik yatirim

CoinShares’in Yatırımı FlowBank’ın Müşterilerine Kolaylık Sağlayacak

FlowBank genel olarak müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaya çalıyor. Şirketin müşterileri, hisse senetleri, tahviller, emtialar, ETF’ler, Forex ve CFD’ler dahil olmak üzere 50.000’den fazla finansal ürüne erişebilir.

Ayrıca FlowBank müşterileri, CoinShares’in kripto ETP’leri de dahil olmak üzere çeşitli ürünlere yatırım yapabiliyor.

FlowBank, dijital varlık yatırımında öncü olan CoinShares’in yeni bir stratejik yatırımcısı olmaktan gurur duyduğunu dile getiriyor. Aynı zamanda FlowBank’ın kurucusu ve CEO’su Charles-Henri Sabet, bu yatırımın FlowBank’ın müşterilerine geleneksel ve merkezi olmayan finans alanında kullanım kolaylığı sağlayacağını ve güvenilir ağ geçitleri güçlendireceğini söyledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 569.230,62 TL 0,38%
ethereum
Ethereum (ETH) 35.513,16 TL 0,60%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.356,26 TL 0,32%
tether
Tether (USDT) 9,27 TL 0,39%
cardano
Cardano (ADA) 19,93 TL 2,02%
xrp
XRP (XRP) 10,10 TL 4,37%
solana
Solana (SOL) 1.474,74 TL 0,38%
polkadot
Polkadot (DOT) 389,17 TL 0,07%
usd-coin
USD Coin (USDC) 9,27 TL 0,60%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,20 TL 0,47%
Copy link
Powered by Social Snap