CoinEx Borsası, BabyDoge’u Listelediğini Duyurdu

coinex borsasi babydogeu listeledigini duyurdu

Geçtiğimiz günlerde WhaleStats tarafından elde edilen verilerine göre, BabyDoge sahiplerinin sayısının günden güne arttığını belirtmiştik. Bu artan ilgi ile beraber listeleme haberi de gecikmedi. Hong Kong merkezli kripto para borsası CoinEx, bugün BabyDoge meme kripto para birimini listelediğini duyurdu. 

BabyDoge Artık CoinEx Borsasında Listeleniyor

Hong Kong merkezli kripto para borsası CoinEx, bugün BabyDoge meme kripto para birimini listeledi. Ayrıca CoinEx borsasında Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi diğer meme kripto para birimlerinden bazıları da listeleniyor. Şimdi ise borsa, listelenen meme kripto para birimlerinin yanına BabyDoge’u ekliyor.

Platform, BabyDoge için para yatırma ve çekme işlemlerini etkinleştirdi. USDT stablecoin’e karşı meme para ticareti, bugün başlayacak.

Bilindiği üzere BabyDoge; Shiba Inu, Flokı Inu ve Dogecoin’e benzer şekilde son zamanlarda sık sık gündeme gelen meme kripto para birimlerinden bir tanesi. Başta da söylediğimiz gibi BabyDoge kullanıcılarının sayısı hızla artıyor. Bu sayı 17 Ocak itibariyle, toplam sayıları 1.260.401 olarak kaydedildi.

Son olarak haberin yazımı esnasında BabyDoge CoinMarketCap verilerine göre; 0,00000005255 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu’nun (SHIB) ise 0,00002788 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
464.662,17 TL 1,96%
ethereumETH/TRY
31.629,80 TL 2,10%
tetherUSDT/TRY
15,58 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,62 TL 0,32%
binance-coinBNB/TRY
4.664,99 TL 1,90%
xrpXRP/TRY
6,63 TL 1,29%
cardanoADA/TRY
8,75 TL 2,85%
solanaSOL/TRY
859,36 TL 2,05%
binance-usdBUSD/TRY
15,61 TL 0,06%
dogecoinDOGE/TRY
1,39 TL 0,57%
Bağlantıyı kopyala