Canaan İki Yeni Bitcoin Madencilik Makinesini Piyasaya Sürdü

canaan iki yeni bitcoin madencilik makinesini piyasaya surdue

Birçok şirket diğer rakiplerinin önüne geçebilmek için yeni çalışmalar ile gündeme geliyor. Bu kez Bitcoin madencilik şirketi Canaan yeni nesil yüksek performanslı Bitcoin madencilik makineleri olan Avalon Made A13 (A13) serisinin ilk çıkışını duyurdu.

Canaan’dan İki Yeni Bitcoin Madencilik Makinesi

Bitcoin madencilik şirketi Canaan, iki yeni Bitcoin madencilik makinesini piyasaya sürdüğünü açıkladı. Canaan yeni nesil yüksek performanslı Bitcoin madencilik makineleri olan Avalon Made A13 (A13) serisinin ilk tanıtımını da gerçekleştirdi.

canaan iki yeni bitcoin madencilik makinesini piyasaya surdudf

Yeni A13 serisi, her biri modern ASIC teknolojisiyle güçlendirilecek iki farklı model içerecek. Öncekilerle karşılaştırıldığında, bu yeni madencilik modelleri daha fazla güç verimliliğine ve daha yüksek hesaplama gücüne sahip olacak. 

Özellikle A1346 modelinin hash oranı 110 TH/s ve güç verimliliği 30J/TH iken, A1366 modelinin hash oranı 130 TH/s olup, güç verimliliği 25 J/TH.

Canaan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Nangeng Zhang, şunları söyledi:

Yeni nesil Bitcoin madencilik makinemizin piyasaya sürülmesi, daha yüksek bilgi işlem gücü, daha iyi güç verimliliği, üstün kullanıcı deneyimi ve optimum maliyet etkinliği arayışımızı yepyeni bir seviyeye taşıdığımız için önemli bir araştırma ve geliştirme kilometre taşıdır.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
558.249,29 TL 0,14%
ethereumETH/TRY
38.313,25 TL 0,44%
tetherUSDT/TRY
20,17 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.280,81 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
20,15 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
10,50 TL 4,93%
cardanoADA/TRY
7,63 TL 0,26%
staked-etherSTETH/TRY
38.283,84 TL 0,42%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 1,25%
solanaSOL/TRY
428,74 TL 3,39%
Bağlantıyı kopyala