bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,983.95 0.60%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,502.30 0.32%
bnb
BNB (BNB) $ 594.87 0.55%
solana
Solana (SOL) $ 173.05 2.69%
xrp
XRP (XRP) $ 0.583499 1.97%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.431126 0.39%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.131795 4.35%

BTCHaber ile Salı Buluşmaları’nın İkincisi Gerçekleşti

Blokzincir ve kripto para dünyasının öncü isimlerini Paribu sponsorluğunda her hafta salı günü YouTube üzerinden canlı olarak izleyicilerle buluşturan “BTCHaber ile Salı Buluşmaları”nın ikincisi gerçekleştirildi.

Blokzinciri ve kripto para dünyasının lider yayını BTCHaber, yine bir yeniliğe imza atarak Türkiye’nin en büyük blokzinciri firmalarından Paribu’nun sponsorluğunda salı günleri her biri kendi alanında öncü isimleri okuyucularıyla buluşturduğu BTCHaber ile Salı Buluşmaları programının ikincisi 5 Mayıs Salı günü gerçekleştirildi.

Sektörün önde gelen isimlerinden Devrim Danyal’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen online yayının bu haftaki konukları sektörün iki tecrübeli ismi Bora Erdamar ve Turan Sert oldu. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği yayında eğitim dünyasında Blockchain’den futbolda kullanımı, kripto paraların mevcut durumu, altın ve gümüş gibi değerli madenlerdeki fiyat dalgalanmaları ve diğer ekonomik gelişmelere kadar birçok konu tartışıldı. Yayının sonunda izleyicilerden gelen sorular yanıtlandı.

Bir sonraki BTCHaber ile Salı Buluşmaları 19 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala