BTCafe’de Melis Hazal Karagöz’ün Konuğu Oyuncu Umut Oğuz Oldu

Melis Hazal Karagöz’ün sunumuyla beşincisi gerçekleştirilen BTCafe’nin bu haftaki konuğu oyuncu Umut Oğuz oldu. Programda, Umut Oğuz ile kripto varlık yatırımlarından ve ilgilendiği coinlerden konuşuldu. Ayrıca yatırım yaparken yapılan hatalara da değinildi.

Konu Başlıkları;

  • Kripto Varlık Yatırımları
  • Favori Coinler
  • Yatırım Yaparken Yapılan Hatalar

Neler Konuşuldu?

– Melis Hazal Karagöz, “Kripto varlıklar ile ilgileniyor musunuz?” sorusunu Umut Oğuz’a yöneltti:

Umut Oğuz “Bu konuşacağım her şey yatırım tavsiyesidir, yapmamanız üzerine, çünkü biz son bir buçuk senedir batıyoruz. Arkadaşlar ile bir para topluyoruz onu batırıyoruz, tam kazanıyoruz dolandırılıyoruz. O nedenle bir şey yapıyorsanız kendi elinizin altında olsun, okuma yapıp araştırarak ilerlemelisiniz. Genel olarak öğrenin ve araştırın. Bir hikâyesi olan, altı olan güçlü altcoinler var. Bunları bulup kenara koyabilirsiniz” dedi.

– Melis Hazal Karagöz, Umut Oğuz’a kripto varlık yatırımları hakkındaki düşüncelerini sordu:

Umut Oğuz şu yanıtı verdi:

“Vadeli işlemlerden uzak durun, kaldıraç yapmayın. Battığım zamanlarda 300 dolar duruyordu hesabımda, sadece grafiğe bakarak, hislerime güvenerek ben o 300 doları bir hafta içinde 3000 dolar yaptım. Kazanma hırsı ile yapmadım bunu. Kazanma hırslı ile girdiğinde işler çok değişiyor. Benim yaptıklarımı yapmayın kazanırsınız”

– Melis Hazal Karagöz, Umut Oğuz’a “Neler yapıyorsun, kariyer planın ne?” sorunu yöneltti:

Umut Oğuz “Hala umudumu kesmediğim ve ciddi yatırım yaptığım bir yer var. Şu anda yerli borsa güvenimi biraz kırdı, o nedenle biraz toparlanmasını bekliyorum. Profesyonel bir hale gelmesini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 428.150,01 TL 0,50%
ethereum
Ethereum (ETH) 31.442,72 TL 4,50%
cardano
Cardano (ADA) 21,97 TL 8,75%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.996,28 TL 4,44%
tether
Tether (USDT) 8,32 TL 0,04%
xrp
XRP (XRP) 10,99 TL 0,17%
solana
Solana (SOL) 1.505,01 TL 24,25%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,41 TL 6,92%
polkadot
Polkadot (DOT) 279,40 TL 2,56%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,32 TL 0,11%
Copy link
Powered by Social Snap