BTCafe’de Melis Hazal Karagöz’ün Konuğu Filiz Özkol Oldu

Melis Hazal Karagöz’ün eğlenceli sunumuyla BTCafe‘nin yeni bölümü yayınlandı. BTCafe’de bu hafta Melis Hazal Karagöz’ün konuğu Filiz Özkol oldu. Filiz Özkol ile Ekim ayında hangi burçların ekonomik anlamda yüzü gülecek? Kripto varlıklar yükselişe geçecek mi? ve Finans astrolojisi nedir? sorularının yanıtını bulduk.

Konu Başlıkları:

  • Ekim Ayında Hangi Burçların Ekonomik Anlamda Yüzü Gülecek?
  • Kripto Varlıklar Yükselişe Geçecek Mi?
  • Finans Astrolojisi Nedir?

Neler Konuşuldu?

Melis Hazal Karagöz, Filiz Özkol’a “Ekim ayında hangi burçların ekonomik anlamda yüzü gülecek?” diye sordu:

Filiz Özkol ” Herkesin kendine göre bir penceresi vardır. Astrolojide sizler kötüsünüz şunlar daha iyi diyemeyiz ama gökyüzünde bir Venüs yay burcunda özgürlük duygumuz çok fazla olduğu için içinde sevgi neşe, eğlence olacak. Yay çünkü yaramaz bir burçtur. Öyle olunca Venüs geçince herkes ve aşk duygusu ortaya çıkacak. Bir de para harcama tutuklusu artacak. Çünkü neden yay burcu bir parayı tutamaz harcar ve bunu ve bunu aslanla koçla ikizlerle teraziler birleştirebiliriz. 6 tane borcumuz bu hafta aşkta ve parada bir numara” dedi.

-Melis Hazal Karagöz, Filiz Özkol’a “Kripto Varlıklar Yükselişe Geçecek Mi?” şeklinde bir soru yöneltti:

Filiz Özkol “Şöyle bir durum var Bitcoin’in 2022 senesinin Mayıs Ayın 11 inden sonra yükselme şansı daha da yüksek. O yüzden şu dönemde yapılan yatırımlar yatırımların 2022 Mayıs ayında dönüşleri çok iyi olabilir. Ayrıca 2023 senelerinde tavan yapabilir. Tabii ki bu yılları alıyor iyi kullanmak güzel yatırımlarda gelecek için iyi olabilir. Belki de dünyada belge hakimiyeti yerine bu tür kripto paralar ve sanal Para ilerleyeceğiz. Çevrecilik ile beraber, kağıt paralar baskı paraları tarihe karıştı. Artık tamamen rakamlar ve elektronik dünyada bir sistem gelişiyor” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 761.539,00 TL 1,99%
ethereum
Ethereum (ETH) 60.183,61 TL 4,33%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.326,87 TL 2,82%
tether
Tether (USDT) 13,47 TL 0,30%
solana
Solana (SOL) 3.109,35 TL 1,79%
cardano
Cardano (ADA) 23,31 TL 9,32%
xrp
XRP (XRP) 13,13 TL 2,99%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,47 TL 0,38%
polkadot
Polkadot (DOT) 484,16 TL 4,21%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,81 TL 1,86%
Bağlantıyı kopyala