BTCafe’de Melis Hazal Karagöz’ün Konuğu Candaş Tolga Işık Oldu

Melis Hazal Karagöz’ün eğlenceli sunumuyla BTCafe‘nin yeni bölümü yayınlandı. BTCafe’de bu hafta Melis Hazal Karagöz’ün konuğu Candaş Tolga Işık oldu. Candaş Tolga Işık ile yeni projelerinden, Beşiktaş’ın kripto parasına kadar birçok konu hakkında konuşuldu.

Konu Başlıkları:

  • Candaş Tolga Işık’ın Yeni Projeleri ve Programları
  • Beşiktaş’ın Kripto Parası
  • Fan Token

Neler Konuşuldu?

-Melis Hazal Karagöz, Candaş Tolga Işık’a yeni projeleri ve programları hakkında soru yöneltti:

Candaş Tolga Işık “Biz fikir buluruz, fikir üretiriz. Herkes dergiler battı derken biz dergi çıkarttık, herkes radyo mu kaldı derken Radyo yaptık. Şimdi de trend olan bir yerde kendi tarzımızda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Normalde YouTube’dan çocuklar değişik yarışmalar yapıyor ve milyonlarca falan seyrediyor seyrediliyor ama öyle bir şey yapamayız. Biz milyonlarca seyredilmese de kendi bildiğimiz, kendi sevdiğimiz işi yapalım. Örnek olarak sanat tarihi programı yapıyoruz. Ayrıca çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanında çok kıymetli. Biz kafa TV mecrası ile bu kıymetli çalışanları insanlara ulaşturuyoruz. Zafer Algöz de orada çok iyi işler çıkartıyor ve önümüzde planladığımız birkaç proje var” dedi.

-Melis Hazal Karagöz, Candaş Tolga Işık’a Beşiktaş’ın kripto parası ve fan tokenler hakkındaki düşüncelerini sordu:

Candaş Tolga Işık “Fan token meselesini ben Beşiktaş’tan biliyorum. Sayın Başkan da çok konuşuruz çok severim kendisini. Ayrıca özellikle bu işler manasında ufku çok açık bir adam. Başkan ile bir konuşma sırasında ne olacak diye konuşmuştu onlar da çabuk olmasını istiyor fakat doğru bir zamanlamayı bekliyorlar. Beşiktaş’ın planlamaları var. Beklendikçe fan tokenı biraz daha cazip kılıyor. Bu yatırım için doğru zamanlamayı bekliyorlar diyebiliriz.
Kendi şahsi yoruma göre çok kısa bir süre içerisinde, gerçekleşecek diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 487.880,10 TL 0,23%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.056,97 TL 0,12%
cardano
Cardano (ADA) 20,14 TL 1,09%
tether
Tether (USDT) 8,87 TL 0,44%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.758,98 TL 3,26%
xrp
XRP (XRP) 9,50 TL 0,80%
solana
Solana (SOL) 1.420,48 TL 1,05%
polkadot
Polkadot (DOT) 302,52 TL 0,28%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,87 TL 0,38%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,19 TL 0,10%
Copy link
Powered by Social Snap