bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,052.97 0.47%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,514.39 0.06%
bnb
BNB (BNB) $ 593.57 0.08%
solana
Solana (SOL) $ 173.38 2.65%
xrp
XRP (XRP) $ 0.596139 4.14%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436708 0.31%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.133783 6.82%

BlockFi, Neuberger Berman ile Güçlerini Birleştiriyor

blockfi neuberger berman ile guclerini birlestiriyor

Kripto lending şirketi BlockFi, yeni kripto varlık yönetimi ürünleri geliştirmek için özel yatırım yöneticisi Neuberger Berman ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Yeni girişimin adı BlockFi nb olarak ayrı bir varlıkta yer alacak.

Yeni varlığın başkanı Greg Collett, BlockFi nb’nin borsada işlem gören ETF’lerin geliştirilen ürünler arasında olabileceğini belirtirken, şu ifadeleri sözlerine ekledi:

“Bu yeni ortaklığın, yatırımcılarımıza aracılık hesaplarındaki dijital varlıkların performansına düşük maliyetli ve kolay erişim sağlayabilmemiz için hali hazırda piyasada yer alan ürünleri iyileştirmemize yardımcı olacağına inanıyoruz.”

blockfi neuberger berman ile guclerini birlestiriyor 1

BlockFi ve Neuberger Berman, Yeni Projeler için Birleşiyor

400 milyar dolar boyutunda bir varlık yöneticisi olan Neuberger Berman, yakın zamanda 164 milyon dolarlık emtia fonunun stratejisini değiştirerek varlıklarının yüzde 5 kadarının Bitcoin vadeli işlemlerinde ve fonlarında tutulmasına izin vermişti.

Ek olarak fon, 11 Ağustos’ta türev ürünler aracılığıyla Bitcoin ve Ethereum (yüzde 4,99) maruziyetini takip etmek için adımı atmıştı. Fakat şu anda Ethereum konusunda herhangi bir bilgi verilmedi.

Bazı ETF’ler şu anda fonun beyaz listesinde olsa da, muhtemelen yasal endişeler nedeniyle dijital varlıklara doğrudan yatırım yapamıyor. Fakat henüz kısa bir süre önce onaylanan ETF onayı ile birlikte yakın zamanda daha geniş varlık ürünlerinin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi arttı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala