Blockchain Şirketi Nansen, Solana Entegrasyonunu Yayınladı

blockchain sirketi nansen solana entegrasyonunu yayinladi

Blockchain teknolojisinin birçok farklı alanda kendisini göstermesi ile beraber bu alana ilgi de artmaya başladı. Blockchain şirketleri her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Blockchain veri analizi platformu Nansen, Solana entegrasyonunu duyurdu.

Nansen, Solana NFT Verilerini İzleyecek

Blockchain veri analizi platformu Nansen, uzun zamandır beklenen Solana entegrasyonunun yayında olduğunu açıkladı. Nansen, NFT analitik araç setine Solana’yı ekledi.

blockchain sirketi nansen solana entegrasyonunu yayinladi

Ticaret hacimlerini, cüzdan analizini ve para basma gösterge tablolarını içeren veriler, ekosistemin en popüler iki platformu olan Magic Eden ve OpenSea‘den elde ediliyordu. Nansen, bunların arasına Solana’yı da ekledi.

Nansen, aylardır Solana desteği eklemeyi düşünüyor ve ilk olarak Nisan ayında platform Solana’daki belirli analizleri entegre etti.

CoinDesk‘e konuşan Nansen ürün müdürü Paul Harwood şunları söyledi:

Gerçekten elimizden geldiğince sıkı çalışıyoruz. Ekosistemin geri kalanından oldukça ilerideyiz gibi geliyor. Bence çoğu insandan çok daha fazla sözleşme taradık ve hepsini gerçek zamanlı yapıyoruz.

Hatırlatacak olursak Nansen, Aralık 2021’de Accel liderliğinde 75 milyon dolarlık bir yatırım almıştı. Şirket, Nisan ayında oyun analiz firması ZeroDrop’a ilk yatırımını yaptı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.606,27 TL 7,48%
ethereumETH/TRY
31.268,78 TL 6,07%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
17,94 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.099,31 TL 8,16%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
6,18 TL 8,87%
cardanoADA/TRY
8,48 TL 13,00%
solanaSOL/TRY
653,16 TL 11,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,62%
Bağlantıyı kopyala