bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 58,629.71 1.78%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,165.45 1.78%
bnb
BNB (BNB) $ 529.72 0.20%
solana
Solana (SOL) $ 139.85 1.18%
xrp
XRP (XRP) $ 0.539714 14.82%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.437678 6.06%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.111686 3.99%

Blockchain İzleme Girişimi Metrika, 14 Milyon Dolar Topladı

blockchain izleme girisimi metrika 14 milyon dolar topladi

Blockchain izleme girişimi Metrika, platformunun kapasitesini ve müşteri tabanını genişletmek istiyor. Bu hedeften yola çıkan ABD merkezli girişim Metrika, Seri A fonlama turunda 14 milyon dolar topladı.

Seri A fonlama turu, Coinbase Ventures, Samsung NEXT, Nyca Partners ve SCB 10X’in katılımıyla Neotribe Ventures tarafından yönetildi. CEO Nikos Andrikogiannopoulos ilk olarak anlaşmanın bir parçası olarak Neotribe Ventures’tan Swaroop Kittu Kolluri’nin Metrika’nın yönetim kuruluna katıldığını söyledi.

Andrikogiannopoulos konu ile ilgili olarak, Blockchain türünün ilk operasyonel istihbarat platformunun geliştirilmesi ve çözümlerin daha geniş bir blockchain tabanlı uygulamaya entegre edilebilmesi için fon ayırdıklarını dile getirdi.

Aynı zamanda platformun benimsenmesini teşvik etmek için pazarlama çabalarını artırmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.

blockchain izleme girisimi metrika 14 milyon dolar topladi

Metrika Müşterilerine Gerçek Zamanlı Uyarıcılar ile Yardımcı Olur

Metrika’nın şu anda mevcut olan müşterileri arasında; Algorand, Solana, ConsenSys, Dapper Labs (NBA Top Shot’ın yaratıcısı), Hedera Hashgraph ve Blockdaemon yer alıyor. Metrika, müşterilerinin blockchain ağlarının ve panolarının gerçek zamanlı uyarıcılar ile çalışmasına yardımcı olur.

Andrikogiannopoulos, Metrika için çalışan 16 kişi olduğunu ve firmanın yazılım geliştirme, analitik, ürün yönetimi, satış ve pazarlama dahil olmak üzere çeşitli işlevlerde işe alımlar yapıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala