bitcoinBTC/TRY
741.168,09 TL 0,45%
ethereumETH/TRY
46.071,83 TL 0,98%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.914,65 TL 0,12%
xrpXRP/TRY
14,22 TL 2,38%
usd-coinUSDC/TRY
27,44 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
46.044,42 TL 0,90%
cardanoADA/TRY
6,97 TL 2,20%
solanaSOL/TRY
588,01 TL 5,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,71 TL 0,78%

Paylaş

BlackRock CEO’su: Bitcoin Küresel Bir Piyasa Varlığına Dönüşebilir

black rock ceo su bitcoin kuresel bir piyasa varligina donusebilir

Dünyanın en büyük varlık yönetimi firmalarından Black Rock’ın CEO’su Larry Fink, Bitcoin hakkında olumlu düşünüyor.

Fink’e göre Bitcoin, birçok insanın dikkatini çekiyor ve kripto para piyasası ise hala diğerlerine kıyasla nispeten küçük durumda. Fink ayrıca, kripto para adlı bu yeni varlık sınıfının küresel çapta işlem gören bir piyasa varlığına dönüşebileceğini düşünüyor. 

Bu açıklamaları ile Larry Fink de geleneksel finans sektöründe Bitcoin hakkında olumlu düşünen isimler arasına katıldı. Daha önce milyarder hedge fonu yöneticileri Stanley Druckenmiller ve Paul Tudor Jones II de Bitcoin hakkındaki olumlu görüşlerini paylaşmıştı.

Fikrini Değiştirdi

Aslında Fink, daha önce Bitcoin hakkında olumsuz bir takım yorumlar yapmıştı. Bitcoin’in yasal olmadığını ve Bitcoin’e olan talebin yalnızca kara para aklamaya olan ilgiyi gösterdiğini iddia etmişti. CEO, şimdi ise Bitcoin’in küresel bir piyasa varlığına dönüşebileceği açıklamaları ile yeniden gündemde. 

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala