Bitmain, Madencilik Teçhizatı Fiyatlarını Düşürdü

bitmain madencilik techizati fiyatlarini dusurdu

Bitcoin madencilik şirketi Bitmain, şirketin Antminer S19 Pro madencilik kulelerinde indirim yapacağını açıkladı. Bitmain konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, en son madencilik teçhizatı modellerinden biri olan S19 Pro’nun fiyatını, madencilik teçhizatı veri web sitesi Hashrate Index’te gösterilen fiyat endeksinden yüzde 41 daha düşük olan terahash başına (TH) 19 dolara indirdiğini duyurdu.

Bitmain, Madencilik Teçhizatı Fiyatlarını Düşürme Kararı Aldı

Kripto para piyasasındaki son düşüş ile beraber Bitmain Technologies, Antminer S19 Pro madencilik teçhizatlarını indirimli olarak satmaya karar verdi. Bu piyasa koşullarının ortasında Bitmain, şirketin Antminer S19 Pro madencilik kulelerini yüzde 41 daha düşük olan terahash başına (TH) 19 dolara indirdiğini duyurdu.

bitmain madencilik techizati fiyatlarini dusurdua

Terahash’i detaylandırmak gerekirse; Bitcoin ağındaki bir metrik hesaplama gücü birimi olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para madencileri, farklı modeller arasında karşılaştırılabilirlik sağlamak için Terahash cinsinden fiyatlandırılır.

Bitmain konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bitmain, Antiminer S19 Pro’ya sadece özel indirim sunuyor. Toplu siparişler için lütfen doğrudan Bitmain satış temsilcisiyle iletişime geçin. S19 Pro’yu daha önce satın almış olan müşteriler, kuponlar için uygun olacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
362.424,90 TL 2,13%
ethereumETH/TRY
24.590,97 TL 2,72%
tetherUSDT/TRY
18,52 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
18,54 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.321,33 TL 0,77%
xrpXRP/TRY
8,44 TL 2,30%
binance-usdBUSD/TRY
18,51 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
7,93 TL 1,40%
solanaSOL/TRY
613,05 TL 2,44%
dogecoinDOGE/TRY
1,12 TL 1,13%
Bağlantıyı kopyala