BinaryX, Token’ı BNX’i Yatırımcı Güveni için 1:100 Oranında Bölecek

binaryx tokeni bnxi yatirimci guveni icin 1100 oraninda boleceksc

Gamefi ve IGO platformu BinaryX, ürünlerine yönelik yatırımcı güvenini büyük ölçüde artırmak için yerel token’ı BNX’in 1: 100 oranında bölüneceğini açıkladı. Karar, proje ekibinin başlatmış olduğu DAO oylamasında bölünmeyi gerçekleştirmek için topluluktan yüzde 99,5 oranında destek aldı. 

Yapılan oylamanın ardından bölünme için kesin yol haritası kısa bir süre içerisinde BinaryX’in sosyal medya ve topluluk kanalları üzerinden açıklanacak. 

BNX, BinaryX’in platform belirtecidir ve oyunlar ve gelişme fonu da dahil olmak üzere BinaryX ekosistemindeki tüm etkinlikler için bir hizmet token’ı olarak kullanılıyor. Ayrıca Token’ların 1:100 oranında bölünmesi kararı alınması ile beraber  sektördeki genel harcama eşiğinin düşürülmesi ve token benimsenmesinin artırılması da amaçlanıyor. 

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy şu açıklamalarda bulundu:

“Geçen yıl, BinaryX dünyanın birçok bölgesinde benimsenmesini arttırdı. Şu anki piyasa durumunu değerlendirdik. BinaryX’in ekonomik modelini ve ürünlerini daha iyi tanıtmak için BNX’in birim başına mevcut fiyatını optimize edebileceğimiz sonucuna vardık. Topluluğumuzun da bu kararımızda arkamızda olduğundan eminiz. Bölünmenin BNX üzerinde olumlu bir etkisi olacak, yeni kullanım ve tüketim senaryoları sağlayacak. BNX’in daha geniş çapta benimsenmesini sağlayacak” 

Bunun yanında BNX bölündüğünde, eski BNX’in tüm tüketim senaryoları yeni BNX’e aktarılacak. Bölünme, oyun içi ve çıktı senaryolarında örneğin CyberChess Weekly Prize, Hero fiyatları ile  aynı etkilere sahip olacaktır.  

CoinMarketCap verilerine göre, 9 Şubat 12pm UTC+8 itibariyle BNX, 114.5 dolardan işlem görüyor.

BNX token bölünmesinin yanı sıra BinaryX ekibi, oyunları hakkındaki planlarını da açıkladı. CyberDragon’un uzun zamandır beklenen güncellemesinin ve Project M’in sneak peek’i çok kısa bir süre içerisinde yayınlanacak. 

BinarX ayrıca önümüzdeki dönemde yapay zeka ve sanal gerçeklik (VR) oyunlarının da şirketin ürün yelpazesine dahil edileceğini açıkladı. 

BinaryX aynı zamanda VR projelerinden fon ve danışmanlık desteği almak için başvuru alma sürecine aktif olarak devam ediyor. Konuyla ilgili gelişmeler aktif olarak Twitter ve Discord gibi topluluk kanallarında paylaşılacak. 

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Bu yıl kullanıcılarımız için işleri daha da hızlandırmak amacıyla, yıl boyunca CyberDragon için bir güncelleme de dahil olmak üzere bir dizi yeni oyun ve oyun güncellemesi yayınlayacağız. Çok yakında bazı oyunlarımızın sneak peek’lerini yayınlayacağız, lütfen bizi takip etmeye devam edin. Her zaman olduğu gibi, holder’larımıza paha biçilmez destekleri için teşekkür ediyor ve 2023’te tüm heyecan verici projelerimizi açıklamayı dört gözle bekliyoruz”

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
533.913,60 TL 1,34%
ethereumETH/TRY
33.971,06 TL 1,48%
tetherUSDT/TRY
19,17 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.029,56 TL 0,50%
usd-coinUSDC/TRY
19,17 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
10,27 TL 2,74%
cardanoADA/TRY
7,13 TL 3,86%
staked-etherSTETH/TRY
33.857,11 TL 1,68%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 2,09%
matic-networkMATIC/TRY
20,76 TL 3,16%
Bağlantıyı kopyala