bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 60,461.20 4.38%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,341.14 2.31%
bnb
BNB (BNB) $ 570.82 1.27%
solana
Solana (SOL) $ 131.97 3.37%
xrp
XRP (XRP) $ 0.475573 0.43%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.386309 1.79%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.120323 1.73%

BinaryX, şehir kurma oyunu Pancake Mayor’ı piyasaya sürdü

pancake

GameFi ve IGO platformu olan BinaryX, şehir kurma oyunu Pancake Mayor’ı PancakeSwap oyun pazarında piyasa sürdü. Pancake Mayor’da oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki ünlü şehirlerden esinlenerek kendi şehirlerini inşa edebilecek. Ücretsiz bir oyun olan Pancake Mayor’da gamer’lar oyun içi para birimi olan Mayor Cash’i kazanabilecek. Oyuncular çark çevirme mini oyununu oynayarak, diğer oyuncuların şehirlerini yağmalayarak ve özel etkinliklere katılarak Mayor Cash biriktirebilecek.

BinaryX Büyüme Müdürü Rudy S., “Pancake Mayor’ı günlük oyuncular için tasarladık. Kullanıcılarımız için eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sunuyor. Pancake Mayor, oyna-kazan alanında geliştireceğimiz birçok hiper-gündelik oyundan ilki ve oyuncularımıza BinaryX’i kullanmak, etkileşimde bulunmak ve kazanmak için yeni bir yol sağlayacak. PancakeSwap’in Gaming Marketplace’inde Pancake Mayor’ı yeni kullanıcılarla buluşturmaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandı. Yapılan açıklamada hiper gündelik oyunların giderek daha popüler hale geldiği belirtilirken, Pancake Mayor’un geniş oyuncu kitlesine hitap edecek şekilde konumlandırıldığı belirtildi.

PancakeSwap Başkanı Chef Mochi, “Gaming Marketplace, yeniliğe ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik taahhüdümüzün heyecan verici yeni bir bölümüne işaret ediyor. Topluluğumuzu, oyuncuları ve oyun geliştiricilerini canlı, yenilikçi ve hepsinden önemlisi inanılmaz derecede eğlenceli oyun ekosistemi yaratmada bize katılmaya davet ediyoruz” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala