bitcoinBTC/TRY
1.269.247,71 TL 0,18%
ethereumETH/TRY
67.952,21 TL 0,73%
tetherUSDT/TRY
28,90 TL 0,26%
bnbBNB/TRY
6.942,29 TL 1,87%
xrpXRP/TRY
19,70 TL 4,02%
solanaSOL/TRY
2.191,25 TL 3,23%
usd-coinUSDC/TRY
28,93 TL 0,08%
staked-etherSTETH/TRY
68.104,37 TL 0,25%
cardanoADA/TRY
17,65 TL 15,54%
dogecoinDOGE/TRY
2,89 TL 1,79%

Paylaş

BinaryX, şehir kurma oyunu Pancake Mayor’ı piyasaya sürdü

pancake

GameFi ve IGO platformu olan BinaryX, şehir kurma oyunu Pancake Mayor’ı PancakeSwap oyun pazarında piyasa sürdü. Pancake Mayor’da oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki ünlü şehirlerden esinlenerek kendi şehirlerini inşa edebilecek. Ücretsiz bir oyun olan Pancake Mayor’da gamer’lar oyun içi para birimi olan Mayor Cash’i kazanabilecek. Oyuncular çark çevirme mini oyununu oynayarak, diğer oyuncuların şehirlerini yağmalayarak ve özel etkinliklere katılarak Mayor Cash biriktirebilecek.

BinaryX Büyüme Müdürü Rudy S., “Pancake Mayor’ı günlük oyuncular için tasarladık. Kullanıcılarımız için eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sunuyor. Pancake Mayor, oyna-kazan alanında geliştireceğimiz birçok hiper-gündelik oyundan ilki ve oyuncularımıza BinaryX’i kullanmak, etkileşimde bulunmak ve kazanmak için yeni bir yol sağlayacak. PancakeSwap’in Gaming Marketplace’inde Pancake Mayor’ı yeni kullanıcılarla buluşturmaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandı. Yapılan açıklamada hiper gündelik oyunların giderek daha popüler hale geldiği belirtilirken, Pancake Mayor’un geniş oyuncu kitlesine hitap edecek şekilde konumlandırıldığı belirtildi.

PancakeSwap Başkanı Chef Mochi, “Gaming Marketplace, yeniliğe ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik taahhüdümüzün heyecan verici yeni bir bölümüne işaret ediyor. Topluluğumuzu, oyuncuları ve oyun geliştiricilerini canlı, yenilikçi ve hepsinden önemlisi inanılmaz derecede eğlenceli oyun ekosistemi yaratmada bize katılmaya davet ediyoruz” dedi.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala