bitcoinBTC/TRY
1.269.025,31 TL 1,09%
ethereumETH/TRY
65.490,97 TL 1,09%
tetherUSDT/TRY
28,90 TL 0,22%
bnbBNB/TRY
6.663,68 TL 1,01%
xrpXRP/TRY
18,07 TL 0,02%
solanaSOL/TRY
1.838,14 TL 3,43%
usd-coinUSDC/TRY
28,90 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
65.479,98 TL 0,23%
cardanoADA/TRY
12,91 TL 8,04%
dogecoinDOGE/TRY
2,87 TL 8,17%

Paylaş

Binance’te listelenecek yeni altcoinler belli oldu

binance 1

Binance, listeleyeceği yeni altcoinleri duyurdu. Listeleme sürecini daha şeffaf hale getirmeyi amaçlayan borsada, öne çıkan altcoinler arasında SUI de yer alıyor.

Binance.US, dijital varlık listeleme sürecine ilişkin önemli bir duyuru yaptı. Güncelleme, platformlarında listelenmesi düşünülen potansiyel varlıkları proaktif olarak açıklayarak şeffaflığı artırmaya ve kullanıcı katılımını iyileştirmeyi amaçlıyor.

SUI öne çıkıyor

Binance.US, Sui’yi (SUI) varlıklarından biri olarak değerlendirdiğini belirtti. Sui, blokzincir tabanlı konseptler için özel olarak tasarlanmış Move geliştirme dilini destekleyen, yetkilendirilmiş bir Proof-of-Stake ağıdır. Move dili akıllı sözleşme güvenliğini ve programlanabilirliği artırmaktadır. Ayrıca Sui, Web3 ve merkezi olmayan finans genelinde çeşitli merkezi olmayan uygulamaları desteklemeyi amaçlamaktadır.

Binance.US, Sui’yi potansiyel bir liste olarak duyurarak portföyünü çeşitlendirmeye ve kullanıcılara gelecek vaat eden yatırım fırsatlarına erişim sunmaya kararlı olduğunu da vurguladı. Borsa, proaktif duyuru için varlıkları seçerken piyasa talebi, öngörülen işlem hacmi ve likidite, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyici durum ve topluluk katılımı gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurduğunu da ayrıca belirtti.

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Bir dönem Fil'm Hafızası'nın haber editörleri arasında yer alan Beyza, geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber, Coinkolik ve CoinBilgi'de SEO editörü görevini yürütüyor. Ayrıca farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala