bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 60,112.11 2.33%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,199.59 1.40%
bnb
BNB (BNB) $ 536.63 0.77%
solana
Solana (SOL) $ 145.01 3.54%
xrp
XRP (XRP) $ 0.532225 2.17%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.431204 1.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.112184 2.27%

Binance, Türkiye’deki Faaliyetleri için İş İlanı Açtı

binance turkiyedeki faaliyetleri icin is ilani acti

En popüler kripto varlık işlem platformlarından biri olan Binance, zaman zaman açtığı iş ilanlarıyla yeni kişileri ekibine dahil ediyor. Dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteren borsanın ülkemizde de faaliyetleri mevcut. Binance Türkiye’deki faaliyetleri için yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre aranan kişi Türkiye’deki faaliyelerde Hukuk Müşaviri olarak görev yapacak.

Binance, Türkiye’deki Faaliyetleri için Hukuk Müşaviri Arayışında

Binance, Türkiye’deki faaliyetleri için açtığı iş ilanını web sitesi üzerinden yayınladı. İlanda, aranan kişinin iş tanımı da yer alıyor. Bazı maddeler şöyle:

Türkiye’nin bölgesel ve ticari ekiplerini genel tavsiye, sözleşme incelemesi, yerel ticari, kurumsal, iş, fikri mülkiyet vb. dahil olmak üzere çeşitli yasal konularda müzakerede yardım dahil olmak üzere yasal konularda desteklemek,
Türkiye’nin yasal ve uyum programının ve devam eden düzenleyici stratejinin geliştirilmesi ve yönetimi,
Yerel ekiplere stratejik destek sağlamak için yasal sorunları ve çözümleri proaktif olarak belirlemek,

binance turkiyedeki faaliyetleri icin is ilani acti 2

Bu arada ilana başvuracak kişilerin hukuk alanında lisans diploması olması gerekiyor. Ayrıca 5 yıllık deneyim de aranan şartlar arasında. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve Türkiye Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu gibi mali düzenleyici kurumlarla daha önce çalışmış olmak da kişiyi avantajlı hale getiriyor.

İlanın detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala