bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,006.15 1.62%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,434.11 0.53%
bnb
BNB (BNB) $ 569.55 1.07%
solana
Solana (SOL) $ 158.32 1.22%
xrp
XRP (XRP) $ 0.576607 4.88%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.431828 4.04%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.119677 4.01%

Binance, İrlanda’da 3 Şirketi Tescil Ettirdi

binance yeni bir adim irlandadaki 3 sirketini kaydettirdi

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, düzenleyici önlemleri ve dünyanın dört bir yanından gelen regülasyon baskısıyla birlikte İrlanda’daki 3 şirketini regülasyon kurumlarına kaydetme kararı aldı. Borsa, daha önce İrlanda’da ilk olarak geçen sene Binance İrlanda şirketini regülasyonlara uyumlu hale getirmişti.

Binance borsasının regülasyon kurumlarına kaydettiği kruumlar şunlar; Binance (APAC) Holdings, Binance (Hizmetler) Holdings ve Binance Teknoloji şirketi.

İrlanda’nın Independent haber kuruluşunun raporuna göre, söz konusu iirketler Binance adına İrlandalı hukuk firması Mason Hayes ve Curran tarafından kuruldu. 10 Eylül ve 13 Eylül’de Binance CEO’su Changpeng CZ Zhao, üç şirket için kayıt belgelerini imzaladı.

binance yeni bir adim irlandadaki 3 sirketini kaydettirdi 2

Binance, 3 Şirket için Regülasyonlara Uyma Konusunda Kararlı

Binance borsası son dönemde yaşanan ciddi bir regülasyon baskısıyla karşı karşıya olmasına rağmen, CEO Zhao, bu konuda tüm dünyada regülasyonlara uyumlu hale gelmek için çalıştıklarını her fırsatta dile getiriyor. CEO Zhao, bununla birlikte Avrupa Birliği’ndeki ülkeler başta olmak üzere birçok yerde borsanın türev ürünlerini de kaldırdı. Ayrıca, KYC kayıt gereksinimlerini de genişletmişti.

Çin’in 27 Eylül’de itibari para yatırma veya spot kripto ticareti de dahil olmak üzere kullanıcıların belirli hizmetlere kısıtlayacağını duyurduğunda Binance, Singapur’daki düzenleyicilerle aynı çizgide olacaklarını dile getirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala