Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den Fan Token Açıklaması

besiktas baskani ahmet nur cebiden fan token aciklamasias

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi bugün yaptığı açıklamada Fan Token’lar hakkında konuştu. Vodafone Park’ta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çebi, BJK Token hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Nur Çebi: Fan Token İşini Herkesten Daha İyi Yapmış Olacağız

Son dönemde özellikle Fan Token’lar oldukça dikkat çekiyor. Bilindiği üzere Fan Token projeleri yakın dönemde kripto para ekosistem içerisinde oldukça ses getirdi. Birçok spor kulübü de bu alandaki çalışmalarını hızlandırdı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de Vodafone Park’taki konuşmasında Fan Token konusuna değindi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Fan Token’lar hakkında şu şekilde konuştu:

Göreceksiniz ki Beşiktaş, Token işini herkesten çok daha iyi ve emniyetli yapmış olacak. Token konusunda en doğruyu yapacağımdan, camia hiç tereddüt etmesin. Diğer kulüplerin bu konularda öyle bahsettiğiniz gibi gelirler elde ettiğini düşünmüyorum.

besiktas baskani ahmet nur cebiden fan token aciklamasiwd
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ayrıca konuşmasında şu ifadelere de yer verdi:

Bu konuda sık dokuyoruz biraz ama Beşiktaş bu işi beceremedi diye bir algı yaratılıyor, oysa biz hukuki tüm detayları en ince noktasına kadar takip ediyoruz. Token projesinde sermayesi küçük ve teminat vermeyen şirketleri geri çevirdim. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
325.777,94 TL 2,33%
ethereumETH/TRY
17.889,72 TL 4,28%
tetherUSDT/TRY
16,73 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
16,71 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
3.723,07 TL 7,69%
binance-usdBUSD/TRY
16,71 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
7,63 TL 3,22%
xrpXRP/TRY
5,28 TL 1,97%
solanaSOL/TRY
552,14 TL 5,10%
dogecoinDOGE/TRY
1,10 TL 4,20%
Bağlantıyı kopyala