bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,546.83 0.08%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,514.19 2.89%
bnb
BNB (BNB) $ 604.65 0.85%
solana
Solana (SOL) $ 143.49 4.99%
xrp
XRP (XRP) $ 0.5053 3.47%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.40214 3.37%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.129052 5.81%

Bernstein’dan Bitcoin raporu: Hiç bu kadar iyi görünmemişti

BTC bitcoin kripto

Küresel varlık şirketi Bernstein, Bitcoin ve kripto paralara ilişkin raporunu yayınladı. Raporda, Bitcoin’in 2024 yılında bazı olumlu katalizörden faydalanmasının beklendiği belirtildi. Şirket raporunda Bitcoin için piyasa koşullarının oldukça pozitif ilerlediğini açıkladı.

Bernstein, BTC’nin 3 trilyon dolardan fazla piyasa değerine sahip küresel bir varlık haline gelmesinin beklendiğini açıkladı. Şirket, 2025 yılına kadar piyasa değerinin dört katına çıkacağını tahmin etti.

Gautam Chhugani liderliğindeki analistler, arz sıkışıklığından kaynaklanan hareketlerin Bitcoin için olağanüstü olduğuna vurgu yaptı. Bitcoin yarılanmasının da olumlu katalizör olacağını dile getirildi. Bernstein, yarılanmanın madencilerin aylık satış baskısını yaklaşık 1 milyar dolardan 500 milyon dolar altına düşürmesini bekliyor.

Diğer taraftan ABD’de muhasebe düzenlemesinin de daha fazla kurumsal şirketi Bitcoin tutmaya teşvik edebileceğine dikkat çekildi. FASB yönergelerinin şirketler için teni talep kaynağı oluşturabileceği ifade edildi.

Raporda, spot Bitcoin ETF’inin potansiyel olumlu etkilerine de vurgu yapıldı. Analistler, Bitcoin ETF’inin 2024 yılın başlarında onaylanabileceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala