En Güvendiğiniz Varlık Hangisi: Bitcoin, Dolar, Altın?

vfvdfv

Bankaların arka arkaya yaşamış olduğu iflasların ardından kripto para sektörü de bu olaylardan etkilenmeye başladı. Ayrıca ABD’nin ekonomik hamleleri ve küresel piyasadaki hareketlilikle beraber ABD’de merkezli bankaların iflas etmesine neden oldu. Kripto paralar da Bitcoin’in bankacılık krizinin ardından yeni bir liman olarak görülmesi ile birlikte hareketlendi. Bu konular özelinde BTCHaber.com da bir anket hazırladı. Hazırlanan bu ankete katılarak, kripto para ve bankacılık krizi hakkındaki soruları cevaplayabilirsiniz.

Ankete katılmak için TIKLAYINIZ

Anket: Bankalar Krizi ve Kripto Para

BTCHaber’in hazırlamış olduğu 17 soruluk ankette en güvenilir merkezi borsalar ve kripto paraların tercih edilen güvenilir liman olduğu hakkındaki sorular yer alıyor. Bununla beraber hazırlanan ankette kripto sektöründe Kripto para sektörü ve bankacılık krizinin gündemine yönelik hazırlanan ankette, güvenilir parasal varlıklar ve kripto yatırımlarına yönelik sorular hazırlandı.

Özellikle ABD’deki bankaların arka arkaya olan iflası kripto yatırımcılarını ve geleneksel finans ile ilişkisi olan insanları oldukça etkiledi. Hazırlanan ankette de bu konu çerçevesinde sorular yer alıyor.

Anket içerisinde “İlk kripto yatırımını ne zaman yaptınız?” gibi genel bir soru ile karşılaşıyorsunuz.

Ekran Resmi 2023 03 22 13.50.03

BTCHaber.com’un hazırladığı bu anket, bu konular özelinde şekillendi. Ankete katılmak isteyenler, linke buradan ulaşabilirsiniz. Anket, gündemde yoğun bir şekilde işlenen küresel ekonomiye ve kripto paralara yönelik görüşler almayı hedefliyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
552.586,73 TL 2,94%
ethereumETH/TRY
38.247,92 TL 1,94%
tetherUSDT/TRY
20,64 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
6.277,96 TL 1,70%
usd-coinUSDC/TRY
20,62 TL 0,11%
xrpXRP/TRY
10,49 TL 2,82%
staked-etherSTETH/TRY
38.215,55 TL 1,95%
cardanoADA/TRY
7,52 TL 4,02%
dogecoinDOGE/TRY
1,47 TL 1,13%
matic-networkMATIC/TRY
18,30 TL 1,31%
Bağlantıyı kopyala