bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,574.30 1.08%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,462.94 0.51%
bnb
BNB (BNB) $ 574.32 1.01%
solana
Solana (SOL) $ 160.36 0.95%
xrp
XRP (XRP) $ 0.577637 7.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436075 4.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.121871 3.42%

BAE Merkezli Döviz Şirketi ile Ripple Ortak Oldu

bae merkezli doviz sirketi ile ripple ortak oldu

Geliştirilmiş Blockchain şirketi Ripple, Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre, BAE merkezli bir para transfer ve döviz şirketi Al Ansari Exchange ile ortaklık imzaladı.

Şirket bu ortaklık ile birlikte, BAE ve Malezya arasında bir havale koridoru oluşturmak için RippleNet Cloud hizmetini kullanacak.

Ek olarak Al Ansari Exchange aracılığıyla gönderilen ödemeler, Malezyalı bir fintech girişimi olan MoneyMatch tarafından alınacak.

bae merkezli doviz sirketi ile ripple ortak oldu 1

BAE Merkezli Al Ansari Exchange Ripple ile Güçlerini Birleştiriyor

Ripple‘ın yeni nesil Cloud çözümü ile, BAE’de ikamet eden Malezyalı işçiler neredeyse anında ödemeleri evlerine gönderip, para transferi yapabilecekler.

Başlangıçta Al Ansari Borsası, havalelerin Malezya Ringgitine gönderilmesine izin verecek. Ayrıca daha sonra Avustralya doları ve Brunei dolarının da işlem listesine alınması planlanıyor.

Ripple’dan Navin Gupta, Al Ansari Borsasının MENA bölgesindeki “en uzun süredir devam eden” borsalardan biri olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Al Ansari, ağlarını genişletmeye ve müşterilerine en iyi finansal hizmetleri sağlamak için tekliflerini geliştirmeye odaklanan, bölgedeki en büyük ve en uzun süredir devam eden borsalardan biridir. MoneyMatch ile bu ortaklığı bu değerin bir devamı olarak görüyoruz ve RippleNet Cloud ile kilit havale koridorlarında sınır ötesi ödemeleri iyileştirmek için onlarla ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi arttı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala