Astra Protocol 9 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Tamamladı

astra protokolu 9 milyon dolarlik finansman turunu tamamladi

Merkeziyetsiz finans protokollerinde uyumluluk ve KYC/AML kontrolleri için akıllı sözleşme altyapısı sunan Astra Protocol, 9 milyon dolar ile finansman turunu tamamladı. Bugün ise özel satış sonuçlarının detaylarını paylaştı. Astra start-up tarafından paylaşılan bilgiye göre özel kripto varlık satışı başarıyla sona erdi ve yatırım için çalışmalara başlandı.

astra protokolu 9 milyon dolarlik finansman turunu tamamladi 2

Astra Protocol Finansman Turunu Bitirdi

Astra start-up ekibi, özel kripto varlık satışı kaynaklı finansman turunu tamamladı. Finansman turu Republic, DAOMaker, Fundamental Labs, Faculty, Richard Dai ve Wave GP Cardano gibi kuruluşlar tarafından desteklendi. Astra ekibinin belirttiğine göre şirket, finansman turundan sonra birkaç hukuk ve denetim firmasıyla da ortaklık imzaladı.

Astra Protocol kurucu ortağı Arthur Ali turun sonrasında protokolün DeFi uyumluluk uygulamalarını geliştireceğinden emin olduğunu belirterek şunları kaydetti:

“Token artışımızın kapatıldığını duyurmaktan son derece memnunuz. Üst düzey yatırım gruplarından ve bireylerinden gelen güçlü desteği duyurmaktan gurur duyuyoruz. Finansman turumuzda Republic, DAOMaker, Richard Dai, Fundamental Labs, başta olmak üzere birçok kurum bize destek oldu. ASTRA’nın DeFi’nin geleceğinin anahtarı olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Bu bize birden fazla ülkede daha uyumlu uygulamalara erişim ve büyük geleneksel kurumların daha fazla katılımını sağlayarak, sektördeki bir sonraki büyüme yolunun kilidini açmamıza izin verecek.”

İrem Dölen

İrem Dölen

İrem, 2000 yılında İstanbul Bahçelievler'de doğdu. Küçüklüğünden beri yazarlık, editörlük hedefleri vardı ve buna istinaden kendini geliştirmeyi hedefledi. Şu an Türk - Alman Üniversitesi'nde Kültür ve İletişim Bilimleri 2.sınıf öğrencisi. Bunun yanında TAÜ Medya ve İletişim Kulübü başkanlığını devam ettirmekte. İstanbul Blockchain Women Derneği'nde teknoloji ekibi üyesi ve hazlihazırda proje, etkinliklerine devam ediyor. Aynı zamanda, Türk - Alman Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde İçerik Üretimi ve Görselleştirme Sorumlusu. Yazarlık üstüne edindiği ilk tecrübe MİK Portal sitesine akademik içerik üreterek oldu, şu an hala boş zamanlarında devam ediyor. BTCHaber.com'da yazarlık ve editörlük alanında kendini geliştirmeye imkanı buldu ve bu çatı altında kendini yeni tecrübeler katıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.139,34 TL 0,04%
ethereumETH/TRY
38.098,55 TL 0,67%
tetherUSDT/TRY
20,01 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
6.249,79 TL 0,17%
usd-coinUSDC/TRY
19,99 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
10,44 TL 7,84%
cardanoADA/TRY
7,55 TL 0,39%
staked-etherSTETH/TRY
38.068,96 TL 0,72%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 1,19%
solanaSOL/TRY
426,28 TL 3,95%
Bağlantıyı kopyala