Anonim Balina, 500 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

anonim balina 500 milyar shiba inu shib satin aldi

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 33.000 doların altına kadar gerilemesiyle birlikte piyasa genel anlamda düşüşte. Kripto para piyasasında düşüşler yaşanmaya devam ederken, balinalar da varlıklarını artırmaya devam ediyor. Son gelen haberlere göre anonim bir balina, 500 milyar Shiba Inu (SHIB) satın aldı.

Anonim Balina SHIB Varlıklarını Artırıyor

Genel olarak piyasa düşüş eğilimindeyken, balinalar bu düşüşü fırsata çeviriyor. Anonim bir balina piyasadaki düşüşü fırsata çevirerek, 500 milyar Shiba Inu (SHIB) satın aldı. Hafta sonu boyunca yaklaşık yüzde 16 yükselen Shiba Inu, daha sonra hızla 0.00002 doların altına kadar geri çekildi.

Balinanın satın alma işlemi hem piyasa düşüşünü hem de piyasadaki toparlanmayı desteklemeyi hedeflemiş olsa da Trading View’deki çizelgeye göre, satın alma işlemi Shiba Inu‘yu piyasanın ana eğilimini takip etmekten kurtaramadı.

anonim balina 500 milyar shiba inu shib satin aldi 2


Ayrıca belirtmek gerekirse Shiba Inu sahiplerinin sayısı artmaya devam ederken, SHIB piyasa değeri ile Polygon’u (MATIC) geride bıraktı.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu (SHIB) CoinMarketCap verilerine göre; 0,00001928 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
461.866,44 TL 4,02%
ethereumETH/TRY
31.059,31 TL 5,84%
tetherUSDT/TRY
15,83 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
15,80 TL 0,32%
binance-coinBNB/TRY
4.659,70 TL 3,38%
xrpXRP/TRY
6,56 TL 5,05%
binance-usdBUSD/TRY
15,83 TL 0,17%
cardanoADA/TRY
8,34 TL 8,50%
solanaSOL/TRY
808,12 TL 10,01%
dogecoinDOGE/TRY
1,36 TL 5,35%
Bağlantıyı kopyala