bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,137.18 0.50%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,419.02 0.20%
bnb
BNB (BNB) $ 571.52 0.28%
solana
Solana (SOL) $ 161.14 2.29%
xrp
XRP (XRP) $ 0.551694 6.42%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.423381 2.76%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.119938 1.49%

Animoca Brands, Web3 uygulamasına yatırım yaptı

animoca brands web3 uygulamasina yatirim yapti

Animoca Brands, Blockchain teknolojileri alanında kendine özgü bir konumlandırma yapan ‘hi’ ile stratejik bir iş birliği duyurdu. Bu ortaklık, Hong Kong merkezli Animoca’nın ‘hi’ye 30 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı planladığını içeriyor.

Animoca Brands, Web3 Yatırımlarına Devam Ediyor

Hong Kong merkezli Blockchain şirketi Animoca Brands, kendisini Web3 süper uygulaması olarak nitelendiren ‘hi’ ile stratejik bir ittifak oluşturduklarını duyurdu. Web3 alanındaki büyüme planlarının bir parçası olarak Web3 şirketlerine yatırım yapmaya devam eden Animoca Brands, kendisini Web3 süper uygulaması olarak tanımlayan “hi” ile ortaklık kurdu.

Bu anlaşmanın bir unsuru olarak, Animoca Brands, ‘hi’ platformuna 30 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı planladığını açıklamış olsa da anlaşmanın tam koşullarının henüz kesinleştirilmediğini de ifade edildi.

Dijital varlık lisanslarına sahip Litvanya ve İtalya’da faaliyet gösteren ‘hi’, şu an kripto ve fiat para birimleri için borsa ve dijital bankacılık hizmetlerini bir araya getiriyor. Hi’nin en son açıklamasında, hizmete neredeyse 3,5 milyon kişinin kayıt yaptırdığı belirtildi.

‘Hi’ geçen sene, NFT formatında özelleştirilebilen ve avatarların kullanıldığı bir banka kartını tanıtmıştı. İlk kartın bu çeyrek içinde dağıtılması planlanıyor. Animoca, bugün yaptığı açıklamada, portföyünde bulunan yüzlerce şirketin bu yeni özelliği kullanabileceğini ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala