Alpha Sigma, Blockchain Fonu için 100 Milyon Dolar Toplayacak

yield guild games web3 icin 75 milyon dolarlik girisim fonu topluyorEREFRTGV

Kripto para sektöründe birçok şirket fon toplayarak çalışmalarını hızlandırıyor. Çıkan son haberlere göre; ABD merkezli bir dijital varlık fonu olan Alpha Sigma Capital ve bir risk sermayesi şirketi olan Transform Ventures, Blockchain‘e ve Web3 girişimlerine odaklanan iki yeni fon için 100 milyon dolar toplayacak.

Alpha Sigma, Blockchain Fonu için 100 Milyon Dolar Toplayacağını Açıkladı

Kripto varlık yatırım şirketi Alpha Sigma Capital Çarşamba günü yaptığı açıklamada, blockchain sermayesi ve araştırma şirketi Transform Ventures ve kurucusu Michael Terpin’den yatırım aldığını söyledi. Yatırımlar, yeni bir holding şirketi olan Alpha Transform Holdings, Inc.’e (ATH) ve yönetimi altında toplam 100 milyon dolarlık varlığa sahip iki yeni fona gidecek.

alpha sigma blockchain fonu icin 100 milyon dolar toplayacakt

Geliştirme hakkında konuşan Alpha Transform Holding’in CEO’su ve baş yatırım sorumlusu Enzo Villani şunları söyledi:

ATH’nin vizyonu, ademi merkeziyetçilik, blockchain teknolojisi ve Web3 altyapısından yararlanan yeni bir finansal ve teknolojik yenilik çağına öncülük etmektir.

Yeni fonlar arasında yeni bir Alpha Liquid kripto varlık fonu ve blockchain, yapay zeka (AI) ve gelişmekte olan teknoloji şirketlerindeki erken aşama öz sermaye yatırımlarına odaklanacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
528.891,81 TL 2,05%
ethereumETH/TRY
33.710,49 TL 2,79%
tetherUSDT/TRY
19,18 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
6.203,35 TL 1,06%
usd-coinUSDC/TRY
19,16 TL 0,12%
xrpXRP/TRY
8,24 TL 1,38%
cardanoADA/TRY
6,91 TL 1,47%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 1,34%
staked-etherSTETH/TRY
33.621,47 TL 2,81%
matic-networkMATIC/TRY
21,16 TL 2,45%
Bağlantıyı kopyala