bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,574.30 1.08%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,462.94 0.51%
bnb
BNB (BNB) $ 574.32 1.01%
solana
Solana (SOL) $ 160.36 0.95%
xrp
XRP (XRP) $ 0.577637 7.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436075 4.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.121871 3.42%

Acun Ilıcalı, NFT Projesi Üzerinde Çalıştıklarını Açıkladı

acun ilicali nft projesi uzerinde calistiklarini acikladi

Acun Ilıcalı, yaptığı bir açıklamada NFT projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Söz konusu NFT projesinin küresel ölçekte olacağına işaret eden Ilıcalı, bu konuda sektörün öncülerinden biri olmak istediklerini dile getirdi.

Yeniliklere son derece açık olan Acun Ilıcalı bu kez, Webrazzi Summit 2021 etkinliğinde Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal ile gerçekleştirdiği bir söyleşi sırasında NFT dünyasına göz kırptı ve NFT projesi üzerine çalıştıklarını söyledi.

Acun Ilıcalı: NFT Projesi Küresel Ölçekte Olacak

Acun Ilıcalı, NFT pazarını hareketlendirecek yeni bir açıklama yaptı. NFT projesi üzerinde çalıştıklarını duyurmasıyla beraber söz konusu projenin küresel ölçekte olacağını belirten Ilıcalı, son dönemlerde NFT dünyasıyla yakınlaştıklarını ve bu alanda sektör öncülerinden biri olmak istediklerini dile getirdi.

acun ilicali nft projesi uzerinde calistiklarini acikladi

Ayrıca projeyle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımında bulunmayan Ilıcalı, NFT projesiyle globale mümkün olduğu kadar çok açılmayı planladıklarını yineledi. Bununla beraber Ilıcalı, Türkiye’nin gücünü dünyada hissettirmeyi hedeflediğini de sözlerine ekledi.

NFT projesinden önce de Acun Ilıcalı’nın yenilikleri yakından takip ettiğini belirtelim. Ilıcalı’nın en son dijital medya sektörüne yönelik adımını çevrim içi içerik platformu Exxen ile attığını hatırlatalım.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala