bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 68,003.22 1.15%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,539.08 0.63%
bnb
BNB (BNB) $ 602.10 0.80%
solana
Solana (SOL) $ 182.94 5.11%
xrp
XRP (XRP) $ 0.593043 0.08%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.443631 1.45%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.139323 4.68%

8.000 Dolarlık SHIB Alan Cüzdan, 5.7 Milyar Doları Gördü

8 000 dolarlik shib alan cuzdan 5 7 milyar dolari gordu

Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda adından söz ettiren kripto varlıklar arasında üst sıralarda yer alıyor. Kısa süre önce, piyasa değeri bakımından en değerliler listesine giren SHIB, yatırımcısına önemli miktarda kazanç sağlamış durumda. Hızlanan SHIB rallisiyle birlikte, daha önce 8.000 doları SHIB almış olan bir cüzdan öne çıktı. Cüzdanın değeri şimdilerde 5.7 milyar dolar seviyesinde.

8 000 dolarlik shib alan cuzdan 5 7 milyar dolari gordu 2

8.000 Dolarlık SHIB Alan Cüzdan, 5.7 Milyar Dolar Değerine Çıktı

SHIB‘te yaşanan değer artışı, yatırımcılara önemli karlar getirdi. Bazı yatırımcılar ise kâr almak için pek de aceleci davranmıyor. Ağustos 2020’de 8.000 dolarlık SHIB alan bir yatırımcı da bunlar da biri.

Tüm zamanların en büyük bireysel ticareti geçen yılın ağustos ayında yapıldı. Anonim bir cüzdan, 8.000 dolarlık SHIB aldı. SHIB, ATH yaptığında ise cüzdanın değeri yaklaşık 5.7 milyar dolar civarına çıktı.

Teminatın 5.7 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Diğer yandan SHIB/USD işlem çiftinde yaşanan düşüş de cüzdan için 1 milyar dolarlık kayıp anlamına geliyor.

Birkaç milyon dolardan fazla kâr elde edilebilmesi için borsanın, yatırımcılar ve trader’lar için yeterli likidite sağlaması gerekiyor. Aksi takdirde, tahmini 5 milyar doları geçen bir satış emri, piyasayı düşürür ve yaklaşık yüzde 90’lık bir geri çekilme söz konusu olabilir.

Haberin yazımı sırasında, CoinMarketCap verilerine göre, SHIB, 0,000006536 dolardan alıcı buluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala