bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,052.97 0.47%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,514.39 0.06%
bnb
BNB (BNB) $ 593.57 0.08%
solana
Solana (SOL) $ 173.38 2.65%
xrp
XRP (XRP) $ 0.596139 4.14%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436708 0.31%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.133783 6.82%

Сoinbase, TikTok’u Geçerek App Store’da Zirveye Çıktı

сoinbase tik toku gecerek app storeda zirveye ulasti

Coinbase uygulaması TikTok’u geçerek App Store‘un zirvesine ulaştı. Şu anda TikTok, Instagram, YouTube ve diğer popüler uygulamaların arasında en üst sırada yer alıyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Shiba Inu’daki (SHIB) yükselişi ile beraber Coinbase bir erişim problemi yaşadı.

Bu arada SHIB’in de kısa süre önce, fiyat rallisinde devam ederek, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 dolara ulaştığını hatırlatalım.

Coinbase de Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte SHIB’in de etkisiyle bu yükselişten yararlandı. Bilindiği gibi bu hafta en çok konuşulan ve ilgi gören Shiba Inu’nun günlük işlem hacmi de borsada 5,1 milyar doları gördü.

сoinbase tik toku gecerek app storeda zirveye ulasti 2

Coinbase’in Apple App Store’daki İlk Zirvesi Değil

Hatırlarsak eğer borsa, Doogecoin’in sürekli olarak artış gösterdiği Mayıs ayı başlarında da App Store’de birinci sırada yer aldı. Bu zirve borsanın Nasdaq’ta halka açılmasından sadece haftalar sonra gelmişti.

Ayrıca Coinbase’in, 19 Mayıs’taki büyük piyasa çöküşünde, en iyi uygulama haline geldiğini belirtmekte de fayda var.

Coinbase uygulaması bununla beraber 2017 yılının sonlarına doğru da bir numaralı konuma ulaşmıştı.

Bu nedenle, birçok kişi Coinbase’in en üst noktaya yükselişini bir satış sinyali olarak görmeye başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala