Сoinbase, TikTok’u Geçerek App Store’da Zirveye Çıktı

сoinbase tik toku gecerek app storeda zirveye ulasti

Coinbase uygulaması TikTok’u geçerek App Store‘un zirvesine ulaştı. Şu anda TikTok, Instagram, YouTube ve diğer popüler uygulamaların arasında en üst sırada yer alıyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Shiba Inu’daki (SHIB) yükselişi ile beraber Coinbase bir erişim problemi yaşadı.

Bu arada SHIB’in de kısa süre önce, fiyat rallisinde devam ederek, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 dolara ulaştığını hatırlatalım.

Coinbase de Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte SHIB’in de etkisiyle bu yükselişten yararlandı. Bilindiği gibi bu hafta en çok konuşulan ve ilgi gören Shiba Inu’nun günlük işlem hacmi de borsada 5,1 milyar doları gördü.

сoinbase tik toku gecerek app storeda zirveye ulasti 2

Coinbase’in Apple App Store’daki İlk Zirvesi Değil

Hatırlarsak eğer borsa, Doogecoin’in sürekli olarak artış gösterdiği Mayıs ayı başlarında da App Store’de birinci sırada yer aldı. Bu zirve borsanın Nasdaq’ta halka açılmasından sadece haftalar sonra gelmişti.

Ayrıca Coinbase’in, 19 Mayıs’taki büyük piyasa çöküşünde, en iyi uygulama haline geldiğini belirtmekte de fayda var.

Coinbase uygulaması bununla beraber 2017 yılının sonlarına doğru da bir numaralı konuma ulaşmıştı.

Bu nedenle, birçok kişi Coinbase’in en üst noktaya yükselişini bir satış sinyali olarak görmeye başladı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 657.875,39 TL 0,12%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.533,85 TL 0,56%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.292,12 TL 2,59%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 1,06%
solana
Solana (SOL) 2.371,36 TL 0,47%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,14%
xrp
XRP (XRP) 11,42 TL 0,56%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,51%
polkadot
Polkadot (DOT) 425,18 TL 1,33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,48 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala